načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoje kreslo

Kreslo Leonessa

Široké a priestranné je kreslo Leonessa, v ktorom môžu pohodlne sedieť dvaja štíhli ľudia, ktorí sa majú radi. Túto podmienku obyčajne až na malé výnimky spĺňajú manželia, rodič s dieťaťom, či stará mama s vnúčikom. Pohodlná sedacia časť a vysoké operadlo slúži na oddych, rozhovor, sledovanie televízie alebo čítanie rozprávok. Prúžkovaný vzor s elegantnými červenými pásikmi pôsobí čisto a úhľadne. Povrchová úprava vydrží aj „útok“ dieťaťa s čokoládou. Drevené točené nožičky sú neprehliadnuteľné. Na vašu objednávku môže byť Leonessa aj priestorom na odkladanie novín, časopisov, alebo detských hračiek.

kreslo leonessa

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

kreslo leonessa

Úložný priestor

V kresle môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo