načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoje kreslo

Kreslo London

London je ďalšie z anglicky znejúcich kresiel, ktoré na niekoho môže pôsobiť prostým a nenáročným dojmom. Je to však do detailu prepracovaný kus nábytku, ktorý spolu s pohovkou London vytvára kombináciu vhodnú najmä do moderných bytov. Nestratí sa ani medzi rustikálnymi exemplármi, ak majiteľ dáva prednosť zariadeniu rôznych štýlov. Každého zákazníka zrejme najviac upútajú vysoké drevené nohy, ktorých stabilitu odhadne aj laik. London je široké a masívne kreslo, ale veľmi ľahké na manipuláciu. Je dobre ergonomicky riešené, takže sedenie v ňom je osožné zdraviu a poskytuje príjemný oddych. Ocenia to najmä ľudia s väčšou váhou. Tento fotel vyrobený na mieru môže byť súčasťou aj Vašej obývačky alebo iných bytových priestorov.

Kreslo London

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Kreslo London

Úložný priestor

V kresle môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo