načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoje kreslo

Kreslo Potenza

Kreslo Potenza sa vyznačuje skoro ostrými líniami a mohutným vzhľadom. Je to masívny kus sedacieho nábytku do väčšieho priestoru. Môže byť skombinované s rohovou sedačkou rovnomenného názvu. Vytvorí jednoliatu zostavu vhodnú takmer do každého interiéru. Vhodným doplnkom je menší stolík. Kreslo vynikne aj ako solitér v priestoroch kancelárií alebo recepcií. Je pohodlné vďaka širokému sedadlu a opierkam na ruky. Ak ho použijete pre verejné priestory, poťahová látka by mala byť odolnejšia a možno tmavšia. Zásluhou širokých nôh je manipulácia s ním jednoduchá a zvládne ju aj žena. Kreslá sú o individuálnom pohodlí. V súčasnej dobe je ponuka veľmi široká a máte si z čoho vybrať. Fotel na mieru je takmer dokonalé riešenie.

kreslo potenza

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

kreslo potenza

Úložný priestor

V kresle môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo