načítava sa

PopisRozmeryVideoMateriályMoje kreslo

Kreslo Valencia

Poznáte pocit, keď po náročnom a stresujúcom dni prídete domov a zložíte „kostru“ do pohodlného kresla? Aký blažený pocit. Nie je však kreslo ako kreslo. Zákazníci zvyčajne vyberajú tento tovar podľa vzhľadu. Nábytok na sedenie však musí spĺňať oveľa presnejšie parametre, aby bol vhodný na používanie. Valencia je tým správnym typom fotelky na oddych a relax. Kvalitná výplň a vysoké prešité operadlo je primerané pre malých aj veľkých, pre deti aj pre dospelých. Vyrobíme vám ju aj v kombinácii s drevom, ktoré pôsobí dekoračne, ale aj veľmi esteticky. Opierky na ruky tvarované do polkruhu sú precízne a dokonale vypracované. Úložný priestor v kresle môžete využiť na odkladanie drobností, ale aj väčších vecí. Poťahová látka v prírodnej farbe dobre ladí s drevom. Kreslo vyrobené na mieru je tým najlepším riešením.

kreslo valencia

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

kreslo valencia

Úložný priestor

V kresle môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo