načítava sa

ZÍSKAJTE VIAC INFORMÁCIÍ

O NAŠEJ SPOLOČNOSTI

V oblasti čalúneného nábytku na mieru pôsobíme od roku 1998.

V začiatkoch našej činnosti sme sa zameriavali na prečalúňovanie čalúneného nábytku. V krátkodobom čase sme sa začali zaoberať výrobou nových sedacích súprav na mieru. Od začiatku sme sa zameriavali na výrobu sedačiek na mieru, vlastný vývoj a kvalitné riešenia čalúneného nábytku. V súčasnosti sa zaoberáme výrobou sedacích súprav, postelí, stoličiek, ktoré pochádzajú z vlastného vývoja.

Každá sedacia súprava, posteľ a stolička je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré starostlivo vyberáme. V ponuke máme v súčasnosti približne sto modelov sedačiek. Každý model sedačky je možné ľubovoľne upraviť čo vytvára veľké množstvo variácií. Naším prvoradým cieľom je vyrábať kvalitné sedačky a nábytok. Dôležitým prvkom výroby je hlavne individuálny prístup a riešenia šité na mieru. Sedačka na mieru je najlepšie riešenie pri výbere nábytku do Vašej obývačky alebo izby.

Naším prvoradým cieľom je vyrábať kvalitné sedačky a nábytok. Dôležitým prvkom výroby je hlavne individuálny prístup a riešenia šité na mieru. Sedačka na mieru je najlepšie riešenie pri výbere nábytku do Vašej obývačky alebo izby.

Naším cieľom je spokojný zákazník a to je tá najlepšia reklama. Ďakujeme za Váš záujem o naše výrobky. Kúpou nábytku od nás podporíte pracovné miesta v našom regióne.