načítava sa

PopisRozmeryVideoAtypyMateriályMoja sedačka

Rohová sedačka Ambert

Rohová sedacia súprava Ambert je vyrobená z kvalitných materiálov. Dodávajú nám ich domáce, ale aj zahraničné firmy. Naši dodávatelia sú preverení rokmi a garantujú kvalitu svojich výrobkov. Väčšina materiálov je však zo slovenskej produkcie. Ambert je postavený na kvalitnom drevenom ráme, na ktorom sú trvácne molitany. Čalúnenie je takmer umeleckým dielom. Operadlá sú prešité a vytvárajú formu podobnú plochým vankúšikom. Sedadlá sú delené. Práve toto ozdobné čalúnenie posúva sedačku viac do rustikálneho a historického prostredia, aj keď to nemusí byť pravidlo. Starožitný nábytok patrí do jej spoločnosti, aj keď kvalita dnešných sedacích súprav je oveľa vyššia ako v minulosti. Poťah môže byť látkový, koženkový alebo kožený. Mechanizmus na spanie a úložný priestor sú štandardným vybavením. Kombinujte rohovú súpravu, kreslo a taburet a tak využijete priestor maximálne. Ak dávate prednosť inej konfigurácii v podobe trojlavice alebo sedačky v tvare U, vyrobíme Vám súpravu podľa priania.

Kožená rohová sedačka Ambert od slovenského výrobcu

Základné rozmery

Rozmer sedačky je 255 x 235 cm. Hĺbka sedačky je 80 cm. Výška sedačky je 80 cm. Výška sedenia je 41 cm. Hĺbka sedenia je 55 cm. Všetky rozmery je možné upraviť na mieru.

Kožená rohová sedačka Ambert od slovenského výrobcu

Miesto na spanie

Sedačka Ambert má zabudovaný rozkladací mechanizmus na spanie. Rozmer plochy na spanie je 125 x 200 cm. Rozmer plochy na spanie môže byť väčší, ale záleži to od veľkosti sedačky.

Kožená rohová sedačka Ambert od slovenského výrobcu

Úložný priestor

Súčasťou sedačky môže byť aj úložný priestor. Ten môže byť buď vyklápací ako je na obrázku alebo môže byť formou výsuvného šufííka.

click_here

Ambert Atyp 1

Rohová sedačka Ambert atyp 1

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo