načítava sa

PopisRozmeryAtypyVideoMateriályMoja sedačka

Rohová sedačka Arles

Arles je moderná sedacia súprava, ktorej základom je jednoduchý dizajn. Kvalitná kostra a masívne drevené nohy garantujú pevnosť a stálosť. Zásadne používame vysušené tvrdé drevo. Sedačka má mechanizmus na spanie. Zaujímavosťou je úložný priestor vo forme šuflíkov, kde môžete uložiť čokoľvek od prádla až po hračky. Rozmery je možné upraviť presne na mieru. Na prvý pohľad vás zaujme jednoliate čalúnenie bez jediného zbytočného záhybu. Vytvára pocit precíznej a dokonalej práce. Môže byť kožené, koženkové alebo látkové, vzorované prípadne jednofarebné. V ponuke máme desiatky farebných odtieňov. Sedadlá nie sú delené a preto sa medzi ne nedostane prach a nečistoty. Arles na mieru je optimálne riešenie. Záleží na Vás, čo si vyberiete.

Moderná rohová sedačka na mieru Arles

Základné rozmery

Sedačka Arles má rozmery 250 x 240 cm. Jedná sa o ľavé prevedenie sedačky. Celková výška sedačky je 80 cm. Hĺbka sedačky je 80 cm. Výška područky je 62 cm. Šírka područky je 22 cm. Výška sedu je 42 cm a hĺbka sedu je 55 cm. Všetky rozmery je možné upraviť na mieru.

Moderná rohová sedačka na mieru Arles

Miesto na spanie

Sedačku možno priložením taburetov zmeniť na sedačku so spacím lôžkom. Pre komfortnejšie spanie je dobré dať si vyrobiť tenký molitan ako podložku, aby sme mali komfortnejšie spanie. Rozmer lôžka na spanie je 130 x 200 cm.

Moderná rohová sedačka na mieru Arles

Úložný priestor

V sedačke je zabudovaný šuflíkový uložný priestor.

click_here

Arles Atyp 1

Rohová sedačka Arles atyp 1

Arles Atyp 2

Rohová sedačka Arles atyp 2

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo