načítava sa

PopisRozmeryAtypyMateriályMoja sedačka

Rohová sedačka Artena

Látková rohová sedačka Artena predstavuje pohodlie a komfort. Jej hranaté tvary pôsobia uhladeným dojmom, ktorý zvyšuje kvalitná poťahová látka. Napriek tomu spĺňa požiadavky na variabilitu a funkčnosť. Jej základom je kvalitná kostra vyrobená zo sušeného slovenského dreva. Dielenské spracovanie je na vysokej úrovni. Nízke, ale široké drevené nožičky sú výrazným estetickým detailom. Niektorých zákazníkov odrádza od kúpy rohovej sedačky roh, ktorý nevyužijú a volia radšej kombináciu trojlavice a dvojlavice. Táto sedacia súprava má však svoje čaro a zdanlivo nepotrebný roh sa stane obľúbeným miestom vášho dieťaťa.

Slovenská rohová sedačka Artena

Základné rozmery

Sedačka má rozmer 250 x 250 cm. Jedná sa o ľavé prevedenie sedačky. Výška sedačky je 80 cm. Hĺbka sedačky je 80 cm. Výška područky je 63 cm a šírka područky je 20 cm. Výška sedu je 42 cm a hĺbka sedu je 55 cm. Všetky tieto rozmery je možné upraviť na mieru.

Slovenská rohová sedačka Artena

Miesto na spanie

Sedačka môže mať mechanizmus na príležitostné spanie.

Slovenská rohová sedačka Artena

Úložný priestor

Sedačka môže mať a aj úložný priestor.

click_here

Artena Atyp 1

Rohová sedačka Artena atyp 1

Artena Atyp 2

Rohová sedačka Artena atyp 2

Artena Atyp 3

Rohová sedačka Artena atyp 3

Artena Atyp 4

Rohová sedačka Artena atyp 4

Artena Atyp 5

Rohová sedačka Artena atyp 5

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo