načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoja sedačka

Rohová sedačka Bonn

Rohová sedacia súprava Bonn je moderný kus nábytku a preto sadne do akéhokoľvek interiéru. Môže byť umiestnená v kuchyni alebo študentskej izbe. Vynikne aj v obývačke. Vyrába sa bez područiek a tým maximálne využijete priestor na sedenie. Sedačka je vyššia, stabilná a pohodlná. Umožňuje to pevný rám a kvalitné molitany. Sedadlá nie sú rozdelené a sú pevne pričalúnené. Operadlá tvoria molitanové kliny. Súprava má zabudovaný úložný priestor, ktorý je možno rôzne využiť. Zvyčajne slúži na lôžkoviny. Poťahová látka je odolná voči znečisteniu a v prípade potreby sa ľahko čistí. V prípade záujmu môžeme Bonn vyrobiť v koži, alebo v koženke akejkoľvek farby. Vytvorte si sedací nábytok na mieru.

Rohová sedačka Bonn

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Rohová sedačka Bonn

Miesto na spanie

Sedačku možno zmeniť na sedačku so spacím lôžkom a upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Rohová sedačka Bonn

Úložný priestor

V sedačke Bonn je zabudovaný výklopný úložný mechanizmus.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo