načítava sa

PopisRozmeryAtypyVideoMateriályMoja sedačka

Rohová sedačka Boston

Boston je štandardná sedacia súprava, ktorá je vhodná takmer všade. Dokonca vzhľadom na usporiadanie môže byť riešením aj pre malé mestské byty. Tak ako všetky naše sedačky, aj Boston má pevnú drevenú kostru, ktorá jej dáva stabilitu. O komfortné sedenie sa postarajú kvalitné molitany spĺňajúce najvyššie požadované kritériá. Má pomerne vysoké operadlá a nie príliš široké sedadlá. Na svoje si preto prídu aj seniori, ktorým nevyhovujú dlhé sedadlá moderných sedačiek. Takisto rodičia malých detí ocenia skutočnosť, že dieťa stojace a opierajúce sa o operadlo cezeň neprepadne. Poťahovým materiálom môže byť textília alebo koža. Vybrať si môžete z množstva odtieňov. V spodnej časti je šuflík na odkladanie vecí, ktorým nie je možné nájsť miesto v izbe. Takisto lôžko na spanie je štandardnou súčasťou tejto súpravy. Boston na mieru je riešenie pre každého, kto potrebuje individuálny kus nábytku.

Rohová sedačka Boston

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Rohová sedačka Boston

Miesto na spanie

Sedačku možno zmeniť na sedačku so spacím lôžkom a upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Rohová sedačka Boston

Úložný priestor

V sedačke môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

click_here

Boston Atyp 1

Rohová sedačka Boston atyp 1

Boston Atyp 2

Rohová sedačka Boston atyp 2

Boston Atyp 3

Rohová sedačka Boston atyp 3

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo