načítava sa

PopisRozmeryVideoMateriályMoja sedačka

Rohová sedačka Cambridge

Jemné oblé tvary, precízne línie a štýlové nožičky. To je rohová sedacia súprava Cambridge. V bielom prevedení pôsobí elegantne a vytvára dojem čistého interiéru. Návštevníci si možno skontrolujú odev prv než sa ňu posadia. Nechcú totiž zanechať fliačik a tak ju znehodnotiť. Avšak vďaka moderným a ľahko čistiteľným poťahom by to nebol veľký problém. Rustikálny nábytok, kvalitný koberec a kvalitná biela sedačka nás prenesú do anglického prostredia v 18.storočí. V súčasnosti je však vhodná aj do iného typu interiéru, najmä ak má plniť reprezentačnú funkciu. Relatívne vysoké operadlo zaručuje pohodlné sedenie a komfort. Výber poťahu záleží na vás a škála farieb a vzorov uspokojí každého zákazníka.

Rohová sedačka Cambridge

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Rohová sedačka Cambridge

Miesto na spanie

Sedačku možno zmeniť na sedačku so spacím lôžkom a upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Rohová sedačka Cambridge

Úložný priestor

V sedačke môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo