načítava sa

PopisRozmeryVideoMateriályMoja sedačka

Rohová sedačka Cannes

Cannes je moderná rohová sedacia súprava vhodná pre všetkých, ktorí hľadajú inovatívne a progresívne riešenia. Nie je to klasický typ sedenia, ale sedačka s trendovými prvkami súčasného štýlu. Cannes má jemné, ale symetrické línie. Charakteristickým znakom je nižšie operadlo, ktoré so sedadlom vytvára pravý uhol. Výber poťahu je na Vás. Môže to byť koža, koženka, alebo textilný materiál. Máme v ponuke desiatky odtieňov. Rohová sedačka sa zvyčajne umiestňuje do rohu, ale nie sú výnimočné ani iné riešenia. Uložením do priestoru vytvoríte dominantný prvok obývačky, či inej miestnosti.

Rohová sedačka Cannes

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Rohová sedačka Cannes

Miesto na spanie

Sedačku možno zmeniť na spanie priložením veľkého taburetu.

Rohová sedačka Cannes

Úložný priestor

V sedačke nie je zabudovaný úložný priestor.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo