načítava sa

PopisRozmeryAtypyMateriályMoja sedačka

Rohová sedačka Cremona

Cremona je moderná sedacia súprava s hranatým dizajnom. Dlhé horizontálne línie umocňujú jej svieži a jednoduchý vzhľad. V spodnej časti sa nachádzajú chrómované nohy. Netradične nízke sú operadlá. Je vhodným doplnkom moderne ladeného interiéru. Ak Vám pripomína taliansky dizajn, nie ste ďaleko od pravdy. Sedacia súprava je však slovenská a vyrobená na Slovensku. Ako dekoračný prvok môže slúžiť taburet alebo vankúše. Do sedačky je možné zabudovať rôzne poličky. Ak chcete zachovať taliansky dizajn veľmi starostlivo si vyberte poťahovú látku. Kombinácia šedého a čierneho poťahu vytvára takmer dokonalý vzhľad. Veľmi pekné je aj kožené prevedenie. Vzájomným prepojením rôznych elementov vytvoríte unikátny interiér, do ktorého sa budete radi vracať.

Štýlová rohová sedačka Cremona

Základné rozmery

Sedačka Cremona má rozmery 310 x 250 cm. Sedačka je pravého prevedenia. Samozrejmosťou je výroba aj opačného prevedenia. Výška sedačky a područky je iba 63 cm. Ide o nízku područku. Hĺbka sedačky je 90 cm. Šírka područky je 24 cm. Všetky uvedené rozmery je možné upraviť na mieru podľa Vašich individuálnych želania.

Štýlová rohová sedačka Cremona

Miesto na spanie

Plochu na spanie vytvoríme aj priložením veľkého taburetu. Možnosť je aj zabudovanie kvalitného mechanizmu na spanie podľa požiadaviek zákazníka.

Štýlová rohová sedačka Cremona

Úložný priestor

V sedačke môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

click_here

Cremona Atyp 1

Rohová sedačka Cremona atyp 1

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo