načítava sa

PopisRozmeryVideoAtypyMateriályMoja sedačka

Rohová sedačka Dallas

Názov tejto sedačky nás zavedie k seriálu s rovnomenným menom alebo pre menej zdatných televíznych divákov do Texasu. Ak si vyberiete Dallas u nás, môžete ho mať aj na Slovensku a nemusíte nikam cestovať. Sedačka ponúka pohodlné sedenie a kvalitný odpočinok. Pevná konštrukcia stojí na masívnych drevených nohách. Hranaté tvary, spacie lôžko a úložný priestor ju zaraďujú medzi praktický nábytok vhodný do každého priestoru. Môžete ju mať v prvotriednom koženom alebo koženkovom prevedení, ktoré by k Dallasu patrilo. Veľmi zaujímavá je však kombinácia jednofarebnej a vzorovanej látky. Dnešné poťahové tkaniny sú odolné voči znečisteniu a ak sa tak stane, dajú sa ľahko vyčistiť. Sú finančne menej náročné ako kožené súpravy. Dallas sa vyrába na mieru a poťah je súčasťou Vašej individuálnej požiadavky.

Rozkladacia rohová sedačka Dallas

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Rozkladacia rohová sedačka Dallas

Miesto na spanie

Sedačku možno zmeniť na sedačku so spacím lôžkom a upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Rozkladacia rohová sedačka Dallas

Úložný priestor

V sedačke môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

click_here

Dallas Atyp 1

Rohová sedačka Dallas atyp 1

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo