načítava sa

PopisRozmeryAtypyMateriályMoja sedačka

Rohová sedačka Fulda

Sedačka Fulda na mieru je ďalšia z našej širokej ponuky. Môže mať zabudovaný úložný priestor pre Vaše deky, vankúše či iné drobnosti a tiež mechanizmus na spanie. Za pár sekúnd sa zmení na veľkú posteľ. To oceníte v prípade náhlych situácií, keď potrebujete ubytovať niekoho blízkeho alebo priateľa. Operadlové matrace sú odnímateľné a pokiaľ nie ste alergik, naplníme Vám ich perím. Sedačka má moderný dizajn a je vhodná do každého interiéru. Samozrejmosťou je logistická konzultácia. Poradíme Vám a súčasne budeme akceptovať Vaše požiadavky ako dostať sedačku do bytu. Vyberiete si zo širokej ponuky poťahových látok, koží a koženiek rôznych farieb. Sedací nábytok na mieru je tým najlepším a ekonomicky najvýhodnejším riešením Vášho interiéru.

Viac účelová rohová sedačka Fulda

Základné rozmery

Sedačka má rozmer 250 x 250 cm. Ide o ľavé prevedenie sedačky. Výška sedačky je 80 cm. Hĺbka sedačky je 80 cm. Výška sedu je 42 cm a hĺbka sedu je 55 cm. Výška područky je 70 cm a šírka područky je 12 cm. Všetky tieto parametre je možné individuálne upraviť na mieru.

Viac účelová rohová sedačka Fulda

Miesto na spanie

Sklopením zadného operadla nám vznikne lôžko na spanie o rozmere 200 x 140 cm. Táto plocha stačí aj na každodenné spanie. Jednoduchým preklopením do pôvodnej polohy vytvoríme z lôžka zase sedačku.

Viac účelová rohová sedačka Fulda

Úložný priestor

Pod sedacou plochou sa nachádza úložný priestor. Je to dostatočne veľká úložná plocha na odloženie vankúšov, diek a iných doplnkov, ktoré z času na čas potrebujeme niekde odložiť.

click_here

Fulda Atyp 1

Rohová sedačka Fulda atyp 1

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo