načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoja sedačka

Rohová sedačka Lagora

Priestranná rohová sedačka s hranatými líniami a praktickým usporiadaním. Taká je Lagora. Patrí medzi klasiku a preto je vhodná k rustikálnemu, ale aj k modernému nábytku. Tieto typy sedacích súprav sú vhodné pre ľudí, ktorí nemajú ambície a možno ani peniaze meniť nábytok každé dva-tri roky. Správnym zaobchádzaním predlžujú jej životnosť. V súčasnosti je kvalita poťahových látok iná než v minulosti. Do popredia sa dostáva nešpinivá úprava, ale aj tento materiál vyžaduje starostlivosť. Ak si vyberiete bledý poťah, riskujete časté znečistenie. Sedačka má kvalitnú drevenú kostru a pevné nábytkové nohy. Bezpečne môže na nej sedieť ktokoľvek. Je pohodlná a stabilná.

Rohová sedačka Lagora

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Rohová sedačka Lagora

Miesto na spanie

Sedačku možno zmeniť na sedačku so spacím lôžkom a upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Rohová sedačka Lagora

Úložný priestor

V sedačke môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo