načítava sa

PopisRozmeryVideoMateriályMoja sedačka

Rohová sedačka Lyon

Výroba sedacieho nábytku na mieru je proces, pri ktorom vychádzame z možností Vášho interiéru. Sedačky taktiež prispôsobujeme celkovému dojmu z konečného výsledku. Ak Vás zaujala táto štýlová sedačka, rozhodne je to správna voľba. Područka nadväzuje plynule na sedák a tak vytvára zaujímavý dizajnový prechod. Využijete to, ak potrebujete veľkú plochu na oddychovanie alebo sa Vám proste páči tento dizajn. Chceli by ste takýto model v účkovom prevedení? Aj to je možné. Napíšte nám Vaše nápady a postrehy a spolu s Vami vytvoríme Váš jedinečný model sedačky.

Rohová sedačka Lyon

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Rohová sedačka Lyon

Miesto na spanie

Sedačku možno zmeniť na sedačku so spacím lôžkom a upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Rohová sedačka Lyon

Úložný priestor

V sedačke Lyon je zabudovaný výsuvný úložný mechanizmus.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo