načítava sa

PopisRozmeryAtypyMateriályMoja sedačka

Rohová sedačka Modena

Sedacia súprava Modena je elegantná a moderná sedacia súprava vhodná do akéhokoľvek interiéru. Uvedené rozmery sú len orientačné. Sedačku je možné vyrobiť v pravom alebo ľavom usporiadaní a rozmery prispôsobiť Vášmu interiéru. Sedačka má príjemné a pohodlné sedenie. Operadlové vankúše sú mäkké a plnené uzličkovým runom. Samozrejmosťou je výroba sedačky v akomkoľvek usporiadanú, aké dovolí Váš interiér. Neváhajte a vytvárajte sedačky na mieru. Sedačka na mieru je najlepším a ekonomicky najvýhodnejším riešením pre Váš interiér.

Rohová sedačka Modena s úložným priestorom na mieru

Základné rozmery

Rozmer sedačky Modena je 280 x 220 cm. Ide o pravé prevedenie sedačky. Výška sedačky je 80 cm a hĺbka sedačky je 80 cm. Výška područky je 60 cm a šírka područky je 23 cm. Výška sedenie je 42 cm a hĺbka sedenia je 55 cm. Všetky uvedené rozmery je možné upraviť na mieru.

Rohová sedačka Modena s úložným priestorom na mieru

Miesto na spanie

Rozmer plochy na spanie je 140 x 200 cm. Plocha na spanie sa dá vytvoriť aj priložením veľkého taburetu.

Rohová sedačka Modena s úložným priestorom na mieru

Úložný priestor

V sedačke sa nachádza výklopný úložný priestor.

click_here

Modena Atyp 1

Rohová sedačka Modena atyp 1

Modena Atyp 2

Rohová sedačka Modena atyp 2

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo