načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoja sedačka

Rohová sedačka Norwich

Norwich je rohová sedacia súprava na mieru a jej vizuálnou charakteristickou črtou je priestorovosť. Patrí do rohu, ale opticky vyzerá rozsiahlejšie. Má polohovateľnú podrúčku, opierku na ruku. Práve nízka opierka na ruku takmer v rovine sedadla vytvára dojem širšieho sedenia. Nepôsobí uzavreto a oddelene. Môže byť vyrobená v pravom alebo ľavom prevedení. V sedačke môže byť zabudovaný kvalitný mechanizmus na spanie ako aj úložný priestor. V spodnej časti sú nízke nohy. Norwich je vhodná do akéhokoľvek priestoru, dokonca ja do verejného. Ak ju umiestnite na veľmi exponované miesta, dôležitý je výber kvalitného poťahu.

Moderná rohová sedačka Norwich zo Slovenska

Základné rozmery

Sedacia súprava Norwich má vonkajšie rozmery 240 x 250 cm. Výška sedačky je 80 cm a hĺbka sedačky je 80 cm. Výška područky je 44 cm. Šírka područky je 25 cm. Výška sedenia je 42 cm a hĺbka sedenia je 55 cm. Všetky uvedené rozmery je možné prispôsobiť na mieru.

Moderná rohová sedačka Norwich zo Slovenska

Miesto na spanie

Rozmer lôžka na spanie je 125 x 200 cm. Lôžko slúži na príležitostné spanie.

Moderná rohová sedačka Norwich zo Slovenska

Úložný priestor

V sedačke je zabudovaný šuflíkový uložný priestor.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo