načítava sa

PopisRozmeryVideoAtypyMateriályMoja sedačka

Rohová sedačka Potenza

Potenza je elegantná a moderná sedacia súprava. Vďaka svojmu dizajnu vynikne v akomkoľvek interiéri. Niektorí zákazníci považujú roh za kus, ktorý iba vyplní priestor. Nevedia ho využiť. Aj vo Vás rezonujú podobné otázky? Viacerí rodičia hrajú práve na tomto mieste „Človeče nezlob se“ alebo dieťa tu postaví malý stolček a experimentuje s rečníckym talentom. Rohovka je vyrobená s dôrazom na detail. Má kvalitnú kostru zo sušeného dreva. Môže mať drevené nohy, ktoré namoríme do ľubovoľného odtieňa. V ponuke máme aj chrómované nohy. Všetky parametre dokážeme upraviť na mieru. Mechanizmus na spanie ako aj úložný priestor zabudujeme podľa Vášho priania. K Potenze si môžete dokúpiť hlavové opierky, vankúše, poličky alebo taburet. Vytvorte si svoj jedinečný nábytok na mieru.

Multifunkčná rohová sedačka Potenza od slovenského výrobcu

Základné rozmery

Rozmery sedačky sú 320 x 210 cm. Ide o pravé prevedenie sedačky. Celkové rozmery je možné prispôsobiť Vašim individuálnym potrebám. Hĺbka a výška sedačky je 80 cm. Výška područky je 60 cm a šírka područky je 20 cm. Výška sedenia je 42 cm a hĺbka sedenia je 55 cm. Všetky rozmery je možné upraviť na mieru.

Multifunkčná rohová sedačka Potenza od slovenského výrobcu

Miesto na spanie

Sedačku možno zmeniť na sedačku so spacím lôžkom a upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Multifunkčná rohová sedačka Potenza od slovenského výrobcu

Úložný priestor

V sedačke je zabudovaný šuflíkový úložný priestor.

click_here

Potenza Atyp 1

Rohová sedačka Potenza atyp 1

Potenza Atyp 2

Rohová sedačka Potenza atyp 2

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo