načítava sa

PopisRozmeryAtypyFotogalériaVideoMateriályMoja sedačka

Rohová sedačka Putten

Putten je moderná sedacia súprava vyrobená z kvalitných materiálov. Charakteristická je svojou priestrannosťou. Znamená to, že poskytuje pohodlné sedenie pre viac ľudí. Môže to byť viac generačná rodina, rodinní priatelia alebo spolužiaci Vašich detí. Svojím dizajnom sa hodí do každého interiéru. Sedacia súprava môže byť v látkovom, koženkovom alebo koženom prevedení. V prípade znečistenia sa poťahová látka ľahko čistí. Ku sedačke si môžete dokúpiť kreslo, taburet alebo hlavovú opierku. V spodnej časti sú vysoké nábytkové nohy, pod ktoré sa dostane aj robotický vysávač. Operadlové matrace sú voľne položené a môžu sa ľahko odoberať. Ak použijete pohovku ako rozkladacie lôžko, máte širšiu plochu na spanie. Vyberte si zo širokej ponuky modulov Putten na vytvorenie vysnívanej sedačky na mieru.

Rohová sedačka Putten s miestom na spanie

Základné rozmery

Vonkajšie rozmery sedačky sú 310 x 210 cm. Hĺbka sedačky je 90 cm a výška sedačky je 90 cm. Výška sedenia je 42 cm a hĺbka sedenia je 55 cm. Šírka područky je 20 cm. Šírka kresla je 95 cm. Všetky uvedené parametre je možné upraviť na mieru presne ako budete potrebovať.

Rohová sedačka Putten s miestom na spanie

Miesto na spanie

Rozmer lôžka na spanie je 125 x 195 cm. Lôžko slúži na príležitostné spanie.

Rohová sedačka Putten s miestom na spanie

Úložný priestor

Sedačka Putten môže mať zabudovaný aj úložný priestor, ktorý môže byť výklopný alebo šuflíkový.

click_here

Putten Atyp 1

Rohová sedačka Putten atyp 1

Putten Atyp 2

Rohová sedačka Putten atyp 2

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo