načítava sa

PopisRozmeryAtypyMateriályMoja sedačka

Rohová sedačka Ranst

Ranst je jednoduchá, elegantná a moderná rohová sedacia súprava. Veľkoplošné sedadlá umožňujú pohodlné sedenie. Sedačka má pevne čalúnený sedák. Voľne uložené operadlové vankúše môžu byť snímateľné a tým pádom, ak to dovoľuje poťah, môžu sa prať. V spodnej časti sa nachádza objemný úložný priestor, ktorý môžete využiť na odkladanie rôznych vecí. Masívne drevené nohy spolu s pevnou kostrou zabezpečujú stabilitu. Celkový dojem vytvára pocit pohodlného a bezpečného sedenia. Ranst je vhodná do každého interiéru, možno okrem bytu s prevahou extravagantných a kovových prvkov. Pristane aj do dovolenkových chalúp alebo víkendových domov. K dispozícii je veľa variácií a zaleží len na vás, akú zostavu si vyberiete.

Rohová sedačka Ranst s úložným priestorom

Základné rozmery

Vonkajšie rozmery sedačky sú 310 x 210 cm. Výška sedačky je 70 cm a hĺbka sedačky je 80 cm. Výška područky je 60 cm a šírka područky je 20 cm. Výška sedenia je 42 cm a hĺbka sedenia je 60 cm. Výška nábytkových nôh je 10 cm. Všetky rozmery je možné ľubovoľne upraviť na mieru.

Rohová sedačka Ranst s úložným priestorom

Miesto na spanie

Sedačku možno zmeniť na sedačku so spacím lôžkom a upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Rohová sedačka Ranst s úložným priestorom

Úložný priestor

V sedačke je zabudovaný šuflíkový úložný priestor.

click_here

Ranst Atyp 1

Rohová sedačka Ranst atyp 1

Ranst Atyp 2

Rohová sedačka Ranst atyp 2

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo