načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoja sedačka

Rohová sedačka Savona

Savona je univerzálny typ sedacieho nábytku vhodný do každej izby. Nemá dizajnérske prvky, ktoré by ju vylučovali z akéhokoľvek interiéru. Vytvorí peknú kombináciu s rustikálnym aj moderným nábytkom. Je pevná, stabilná vďaka drevenému rámu. Pohodlné matrace umožňujú zdravý odpočinok pre ľudské telo. Je charakteristická miernymi oblými tvarmi a dobrým sklonom operadiel. Môžete ju využiť na spanie, lebo má rozkladací mechanizmus. Úložný priestor poslúži namiesto menšej skrinky. Ak si vyberiete vhodný poťahový materiál ladiaci s Vašim interiérom, sedačka bude spĺňať nielen praktickú, ale aj estetickú funkciu. V ponuke máme veľké množstvo látok, koží a koženiek. Dokonca aj vzorovaný textilný materiál prispeje k vytvoreniu harmonického prostredia.

Rohová sedačka Savona

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Rohová sedačka Savona

Miesto na spanie

Sedačku možno zmeniť na sedačku so spacím lôžkom a upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Rohová sedačka Savona

Úložný priestor

V sedačke môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo