načítava sa

PopisRozmeryAtypyMateriályMoja sedačka

Sedačka v tvare U Agen

Sedačka Agen je súprava, ktorá vynikne v každom modernom alebo rustikálnom interiéri. Pôsobí ako jednoliata zostava bez nápadných prvkov. Základom je kostra vyrobená z kvalitného vysušeného smrekového a bukového dreva. Použitím prvotriednych materiálov zabezpečujeme jej stabilitu a dlhú životnosť. Použité molitany spĺňajú náročné kritéria pevnosti a tvarovej stálosti. Na výber máme široký výber poťahových materiálov od slovenských, ale aj zahraničných dodávateľov. Sedačka má zabudovaný mechanizmus na spanie, pomocou ktorého sa za chvíľu zmení na lôžko. Taburety, vankúše a hlavové oprierky doplňujú celkový dizajn sedacej súpravy.

Sedačka v tvare U Agen

Základné rozmery

Sedačka má rozmer 180 x 320 x 180 cm. Výška sedačky je 80 cm a hĺbka sedačky je 80 cm. Šírka otomanu je 90 cm. Výška sedenia je 42 cm a hĺbka sedenia je 55 cm. Všetky uvedené rozmery je možné prispôsobiť k Vášmu interiéru.

Sedačka v tvare U Agen

Miesto na spanie

Sedačku možno zmeniť na sedačku so spacím lôžkom a upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Sedačka v tvare U Agen

Úložný priestor

V sedačke môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

click_here

Agen Atyp 1

Sedačka v tvare U Agen atyp 1

Agen Atyp 2

Sedačka v tvare U Agen atyp 2

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo