načítava sa

PopisRozmeryAtypyVideoMateriályMoja sedačka

Sedačka v tvare U Arles

Rozľahlá sedacia súprava v tvare U môže byť riešením nielen bytu a domu, ale aj kancelárie, recepcie, či iných verejných miestností. Vhodná je všade tam, kde sa zhromažďuje pravidelne väčší počet ľudí. Môže to byť užšie vedenie firmy či porada šéfa s najbližšími spolupracovníkmi. Práve Arles je vhodnou voľbou pre takéto priestory. Je pevná, k stabilite prispievajú široké drevené nohy. Na čalúnenie požívame kvalitné látky, ktoré sa ani pravidelným používaním tak rýchlo nezoderú. Ľahko sa čistia a udržiavajú. Ak kupujete sedaciu súpravu do firmy, možno by bola vhodná nie príliš výrazná neutrálna farba. Ušetríte prácu upratovačke. Opierky na hlavu a vankúše do tohto prostredia nie sú potrebné. Arles na mieru je výzva aj pre Vás.

Sedačka v tvare U Arles

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Sedačka v tvare U Arles

Miesto na spanie

Sedačku možno zmeniť na sedačku so spacím lôžkom a upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Sedačka v tvare U Arles

Úložný priestor

V sedačke môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

click_here

Arles Atyp 1

Sedačka v tvare U Arles atyp 1

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo