načítava sa

PopisRozmeryVideoMateriályMoja sedačka

Sedačka v tvare U Avignon

Avignon to je Provensálsko. Toto meno charakterizuje modernú sedačku z našej ponuky, ktorá sa hodí aj do menšieho interiéru, kde maximálne využijete priestor. Je veľmi komfortná. Na sedacej časti z molitanu sú položené operadlové vankúše. Operadlové matrace sú na zips a po znečistení je možné ich vyprať ak to dovoľuje poťahová látka. Základom súpravy je pevná kostra vyrobená z kvalitného sušeného bukového a smrekového dreva. Samozrejmosťou je zabudovaný mechanizmus na spanie a úložný priestor. Avignon stojí na guľatých nohách. Dizajn môžete ľubovoľne meniť a upravovať. Dvojfarebná kombinácia v prírodných farbách je veľmi elegantná. Provensálsko si môžete vytvoriť aj doma kombináciou vhodných kusov nábytku. Môžeme k tomu prispieť aj my. Sedačku Avignon dovezieme až k Vám domov.

Sedačka v tvare U Avignon s úložným priestorom

Základné rozmery

Rozmer sedačky Avignon je 270 x 300 x 180 cm. Výška sedačky je 80 cm a hĺbka sedačky je 80 cm. Výška sedu je 43 cm a hĺbka sedu je 55 cm. Všetky uvedené parametre sedačky Avignon je možné upraviť na mieru.

Sedačka v tvare U Avignon s úložným priestorom

Miesto na spanie

Rozmer plochy na spanie je 135 x 200 cm. Rozmer plochy na spanie sa môže meniť v závislosti od parametrov sedačky. Plocha na spanie sa dá vytvoriť priložením taburetu.

Sedačka v tvare U Avignon s úložným priestorom

Úložný priestor

V sedačke môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo