načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoja sedačka

Sedačka v tvare U Begard

Sedacia súprava Begard má elegantné línie a klasický vzhľad. Práve kvôli dizajnu je najpredávanejšou v našom sortimente. Oblé tvary sedadla, opierok na ruky aj operadiel zjemňujú jej celkový vzhľad. Operadlový molitan prešitý jedným vodorovným a dvomi zvislými švami ponúka útulné sedenie. Sedačka môže mať mechanizmus na spanie a aj úložný priestor. Rám je vyrobený z kvalitného vysušeného dreva. Poťahová látka býva textilná, ale veľmi pekné je aj kožené prevedenie vo farbe, ktorá ladí s vašim interiérom. Sedačku je možné upraviť presne na mieru podľa Vašej požiadavky.

Kožená sedačka v tvare U Begard od slovenského výrobcu

Základné rozmery

Sedačka Begard má rozmery 200 x 280 x 200 cm. Hĺbka sedačky je 80 cm a výška sedačky je 80 cm. Výška područky je 55 cm. Výška sedenia je 42 cm a hĺbka sedenia je 55 cm. Šírka otomanu je 80 cm. Uvedené rozmery je možné individuálne upraviť na mieru.

Kožená sedačka v tvare U Begard od slovenského výrobcu

Miesto na spanie

Sedačku možno zmeniť na sedačku so spacím lôžkom a upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Kožená sedačka v tvare U Begard od slovenského výrobcu

Úložný priestor

V sedačke môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo