načítava sa

PopisRozmeryAtypyVideoMateriályMoja sedačka

Sedačka v tvare U Bilbao

Moderná sedacia súprava Bilbao vyniká najmä vďaka kvalitnému dielenskému spracovaniu. Je priestranná a vhodná do veľkých izieb. Pohodlne na nej môžu sedieť dve kompletné rodiny s deťmi. Je vhodná aj na posedenie s priateľmi pri káve bez toho, aby si navzájom prekážali. Takisto môže slúžiť aj na príležitostné prespanie návštevy alebo si do nej môžete uložiť deky či vankúše. Jednoduché línie zdôrazňujú zahnuté plynulé prechody operadla v hornej časti. V spodnej časti sú drevené nábytkové nohy. Ich výšku a tvar je možné prispôsobiť na mieru. Tvar opierok na ruku, ich šírku si môžete vybrať podľa svojho vkusu. Kvalitná poťahová látka tejto sedačky sa Vám určite bude páčiť. Môžete aj kombinovať farby podľa Vášho vkusu a štýlu.

Sedačka v tvare U Bilbao

Základné rozmery

Sedačka Bilbao má rozmery 220 x 310 x 200 cm. Hĺbka a výška sedačky je 80 cm. Šírka otomanu je 90 cm. Výška područky je 60 cm a šírka područky je 20 cm. Výška sedenia je 42 cm a hĺbka sedenia je 55 cm. Všetky uvedené rozmery je možné upraviť na mieru.

Sedačka v tvare U Bilbao

Miesto na spanie

Sedačku možno zmeniť na sedačku so spacím lôžkom a upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Sedačka v tvare U Bilbao

Úložný priestor

V sedačke môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka. Úložný priestor sa môže nachádzať v ktorejkoľvek časti sedačky.

click_here

Bilbao Atyp 1

Sedačka v tvare U Bilbao od slovenského výrobcu

Bilbao Atyp 2

Sedačka v tvare U Bilbao atyp 2

Bilbao Atyp 3

Sedačka v tvare U Bilbao atyp 3

Bilbao Atyp 4

Sedačka v tvare U Bilbao atyp 4

Bilbao Atyp 5

Sedačka v tvare U Bilbao atyp 5

Bilbao Atyp 6

Sedačka v tvare U Bilbao atyp 6

Bilbao Atyp 7

Sedačka v tvare U Bilbao atyp 7

Bilbao Atyp 8

Sedačka v tvare U Bilbao atyp 8

Bilbao Atyp 9

Sedačka v tvare U Bilbao atyp 9

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo