načítava sa

PopisRozmeryVideoMateriályMoja sedačka

Sedačka v tvare U Caserta

Každá sedačka do tvaru U umožňuje dostatok priestoru na relax a pohodlné usadenie väčšieho počtu ľudí. Caserta nie je výnimkou. Stabilitu zabezpečuje pevná drevená konštrukcia. Kvalitné molitany sú zodpovedné za pohodlné sedenie. Ku zvýšenému komfortu prispievajú operadlá uložené v príjemnom uhle k sedadlu. Na sedačke nemusíte sedieť akoby v pozore, môžete sa kľudne oprieť. Operadlá majú dostatočnú výšku na oporu ľudského tela. Ozdobným prvkom tejto súpravy sú šikmé čalúnené podušky na podrúčkach. Pôsobia veľmi efektne a oživujú celkový dojem. Caserta v bledej farbe pôsobí luxusne a kombinácia s hnedými nohami je len jeden z mnohých nápadov. Výroba na mieru prináša totiž množstvo alternatív, ktoré oslovia každého zákazníka.

Sedačka v tvare U Caserta

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Sedačka v tvare U Caserta

Miesto na spanie

Sedačku možno zmeniť na sedačku so spacím lôžkom a upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Sedačka v tvare U Caserta

Úložný priestor

V sedačke môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo