načítava sa

PopisRozmeryAtypyMateriályMoja sedačka

Sedačka v tvare U Denton

Sedacia súprava Denton je ukážkou toho, ako je možné spojiť príjemné s užitočným. Je to sedačka v tvare U. Vyrába sa bez podrúčiek a tak možností na využitie miesta je oveľa viac. Sedadlá a operadlá sú fixné a spolu vytvárajú uhol, ktorý umožňuje pohodlné sedenie. Výšku a hĺbku sedačky je možné upraviť na mieru. Denton má nízke, ale široké nábytkové nohy. Kostru je možné vyrobiť z drevotriesky alebo laťovky. Praktickým doplnkom môže byť úložný priestor a lôžko na spanie. Jednoduchou manipuláciou vytvoríte posteľ pre hostí. Poťahová látka môže byť kvalitná a ľahko čistiteľná textília. Ak inklinujete ku koži, alebo k inému materiálu určite si vyberiete z našej širokej ponuky poťahov. Vaša nová sedačka bude moderná a praktická. Výroba sedacieho nábytku na mieru je najlepšou voľbou.

Sedačka v tvare U Denton

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Sedačka v tvare U Denton

Miesto na spanie

Sedačku možno zmeniť na sedačku so spacím lôžkom a upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Sedačka v tvare U Denton

Úložný priestor

V sedačke môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

click_here

Denton Atyp 1

Sedačka v tvare U Denton atyp 1

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo