načítava sa

PopisRozmeryVideoMateriályMoja sedačka

Sedačka v tvare U Dover

Priestranná sedacia súprava s otomanom reprezentuje elegantný typ sedenia. Vyvoláva dojem veľkého priestoru. Potrebuje veľa miesta a je vhodná do prostredia s minimom nábytku. Môže to byť hala, kde rodina pozerá televízor, ale aj biznis miestnosti veľkých spoločností. Práve tu sa využije jej rozľahlosť a komfort. Ak kupujete Dover do domácnosti, spojte príjemné s užitočným. Vyrobíme Vám ju s úložným priestorom a s ľahko ovládateľným mechanizmom na spanie. Sedačka má kvalitné čalúnenie s operadlovou časťou orientovanou viac do polosedu. V spodnej časti má nízke drevené nohy. Zákazníkom dávajúcim prednosť kovovým materiálom ponúkame nohy z pochrómovanej ocele. Vhodné sú najmä do verejných priestorov. Farba poťahu je individuálna a záleží na Vašom výbere a názore.

Sedačka v tvare U Dover

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Sedačka v tvare U Dover

Miesto na spanie

Sedačku možno zmeniť na sedačku so spacím lôžkom a upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Sedačka v tvare U Dover

Úložný priestor

V sedačke môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo