načítava sa

PopisRozmeryVideoMateriályMoja sedačka

Sedačka v tvare U Lagora

Rozľahlá a priestranná. Taká je sedačka Lagora. Ako všetky sedacie súpravy do tvaru U je určená do veľkých miestností. Využijú ju rodiny s rozvetveným príbuzenstvom alebo s početnými rodinnými priateľmi. V súčasnosti sú módou detské party a ak usporiadate „Happy birthday“, Lagora je pre vás optimálnym riešením. Budete musieť zrejme počítať s nejakým fliačikom, ale čo nedáte za detskú radosť. Typická pre tento typ sedačiek je stabilita a pevnosť. Vytvára ju drevený rám zo sušeného dreva spolu so silnými nábytkovými nohami. Zaujímavá je zadná časť, ktorá pozostáva z operadla a naň nasadajúceho čalúneného vankúša. Efektný nápad dizajnéra favorizuje toto pohodlné sedenie a nachádza si nadšencov na celom Slovensku. Môžete to byť aj Vy.

Slovenská sedačka v tvare U Lagora

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Slovenská sedačka v tvare U Lagora

Miesto na spanie

Sedačku možno zmeniť na sedačku so spacím lôžkom a upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Slovenská sedačka v tvare U Lagora

Úložný priestor

V sedačke môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo