načítava sa

PopisRozmeryFotogalériaAtypyMateriályMoja sedačka

Sedačka v tvare U Luton

Sedacia súprava v tvare U si vyžaduje veľa priestoru a preto je lepšie umiestniteľná do veľkých rodinných domov alebo bytov. Jej výhoda spočíva najmä v možnosti usadiť na ňu viac ľudí. Môže to byť rodina, priatelia, ale aj kolegovia v práci, ak je sedačka súčasťou vybavenia pracovne alebo kancelárie. Jedna strana písmena U prechádza plynule do otomanu. Zaujímavá je podrúčka a najmä jej tvar so šikmým sklonom. Veľme efektne pôsobia oválne hlavové opierky. Ich umiestnenie je výlučne v kompetencii zákazníka. Luton môže byť s textilným, koženým alebo s kombinovaným poťahom. Spodná časť môže byť v koži a vrch textilný alebo opačne. Takisto farebná dvojkombinácia pôsobí veľmi zaujímavo. Variácií je veľmi mnoho a výber záleží len na vás. Vaše požiadavky sú automaticky zapracovávané do procesu výroby. Vaša spokojnosť nás teší.

Sedačka v tvare U Luton

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Sedačka v tvare U Luton

Miesto na spanie

Sedačku možno zmeniť na sedačku so spacím lôžkom a upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Sedačka v tvare U Luton

Úložný priestor

V sedačke môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

click_here

Luton Atyp 1

Sedačka v tvare U Luton atyp 1

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo