načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoja sedačka

Sedačka v tvare U Metz

Sedacia súprava Metz je moderná, nadčasová, avantgardná a môžeme použiť ďalšie podobné prívlastky. Jednoducho nie je to klasika. Patrí do bytu mladších progresívnych ľudí. Samozrejme aj súčasná stredná generácia môže byť nadšená týmto typom nábytku. Na prvý pohľad Vás upútajú gombíkmi, prešité sedadlá a hlavové opierky na operadlách. Ako všetky sedačky tohto typu, je priestranná a ponúka dostatok miesta pre väčší počet ľudí. Malé vankúše ako dekoratívny prvok oživujú toto sedenie. Umiestnenie operadiel však naznačuje, že dizajnér myslel viac prakticky než dekoračne. Ak využijete mechanizmus na spanie, zaraz sa pred Vami objaví veľká plocha a zistíte, že možno stačí na prespatie celej rodiny. Ak uvažujete tak ako dizajnér, vyberte si tento typ sedenia. Nesklame Vás.

Slovenská sedačka v tvare U Metz

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Slovenská sedačka v tvare U Metz

Miesto na spanie

Sedačku možno zmeniť na sedačku so spacím lôžkom a upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Slovenská sedačka v tvare U Metz

Úložný priestor

V sedačke môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo