načítava sa

PopisRozmeryVideoMateriályMoja sedačka

Sedačka v tvare U Palermo

Sedacia súprava Palermo je moderná sedacia súprava. Sedačka má moderné línie doplnené o decentne tvarovanú podrúčku. Nízke a široké drevené nohy spolu s drevenou kostrou zabezpečujú maximálnu stabilitu. Operadlá majú kolmejší sklon a vzniká tak veľmi príjemné a zdravé sedenie. Túto skutočnosť ocenia najmä starší ľudia a tí, ktorých trápi chrbtica. Zo sedačky sa ľahšie vstáva a si zvolíte vyššie sedenie. Rozložením mechanizmu na spanie vznikne veľká plocha, ktorá umožňuje prirodzený spací komfort. Úložný priestor slúži na odloženie vecí, ktoré nepotrebujeme každý deň. Veľký počet poťahových materiálov od domácich, ale aj zahraničných dodávateľov je súčasťou našej ponuky. Môže to byť textília, koženka, ale aj pravá kvalitná koža. Zaujímavá je kombinácia dvojfarebného materiálu. Čalúnený nábytok na mieru je tým najlepším a ekonomicky najefektívnejším riešením Vášho interiéru.

Slovenská sedačka v tvare U Palermo

Základné rozmery

Rozmer sedačky Palermo je 230 x 300 x 170 cm. Výška sedačky je 90 cm a hĺbka sedačky je 80 cm. Výška sedu je 42 cm a hĺbka sedu je 53 cm. Všetky uvedené paramtre sedačky Palermo je možné upraviť na mieru.

Slovenská sedačka v tvare U Palermo

Miesto na spanie

Rozmer plochy na spanie je 130 x 220 cm. Rozmer plochy na spanie sa môže meniť v závislosti od parametrov sedačky.

Slovenská sedačka v tvare U Palermo

Úložný priestor

V sedačke môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo