načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoja sedačka

Sedačka v tvare U Santander

Santander je veľká sedacia súprava s otomanom. Kdekoľvek ju postavíte, všade bude plniť dominantnú úlohu. Ak bude súčasťou obývacej izby, ďalší nábytok by mal byť menej nápadný. Základom sedačky je kvalitná kostra zo slovenského dreva a nízke nábytkové nohy. Podlaha pod ňou sa dá ľahko vyčistiť. Sedačka môže mať zabudovaný mechanizmus na spanie a tiež aj úložný priestor. Ozdobou tejto súpravy sú tvarované podrúčky, ktoré môžu slúžiť aj ako opierka hlavy v prípade ak ležíte. Na výber máme širokú ponuku poťahových látok a koží. Dizajn Santanderu vynikne ak si zvolíte pestrú a veselú farbu. Samozrejme ak to dovoľuje interiér. Vhodným doplnkom sú vankúše v podobnom odtieni. Sedací nábytok na mieru je dobrá voľba.

Sedačka v tvare U Santander

Základné rozmery

Rozmer sedačky je 200 x 330 x 270. Ide o veľkú sedaciu súpravu v tvare U. Výška sedačky je 90 cm a hĺbka sedačky je 90 cm. Hĺbka otomanu je 100 cm. Všetky rozmery je možné upraviť na mieru.

Sedačka v tvare U Santander

Miesto na spanie

Sedačku možno zmeniť na sedačku so spacím lôžkom a upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Sedačka v tvare U Santander

Úložný priestor

V sedačke môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo