načítava sa

PopisRozmeryVideoMateriályMoja sedačka

Sedačka v tvare U Verona

Priestranná, široká, komfortná a môžeme použiť veľa ďalších prívlastkov, ktorými je možné charakterizovať túto sedaciu súpravu do tvaru U. Verona je vo svojej triede skutočne veľmi kvalitným výrobkom. Už na prvý pohľad je vidieť, že patrí do veľkých miestností. Základom je pevná drevená kostra, ktorá je precízne spracovaná do každého detailu. Pohodlné sedenie zabezpečia kvalitné molitany. Typickým znakom tejto sedačky sú hranaté operadlá a v prednej časti zaoblené podrúčky. Celá sedačka stojí na nízkych, ale širokých nohách. Má jednoduchý mechanizmus na spanie a tiež úložný priestor. Nečakaná návšteva vás už nezaskočí. Všetko máte poruke. Lôžkoviny totiž ľahko uložíte pod sedaciu súpravu. Poťahový materiál si môžete zvoliť sami a výber je veľmi široký. K dispozícii sú textilné materiály, koženka a koža takmer všetkých farieb. Veľmi zaujímavá je aj dvojfarebná kompozícia. Priania našich súčasných a aj budúcich klientov sa snažíme splniť k maximálnej spokojnosti.

Sedačka v tvare U Verona

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Sedačka v tvare U Verona

Miesto na spanie

Sedačku možno zmeniť na sedačku so spacím lôžkom a upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Sedačka v tvare U Verona
Sedačka v tvare U Verona

Úložný priestor

V sedačke môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo