načítava sa

PopisRozmeryVideoMateriályMoja sedačka

Sedačka v tvare U Vicenza

Sedacia súprava Vicenza na prvý pohľad vytvára dojem obrovského priestoru a možnosť usadiť na ňu dve kompletné rodiny s deťmi. Možno nie ste ďaleko od pravdy, lebo v prípade zakúpenia celej súpravy je skutočne vhodná do veľkých a najmä moderných miestností. Nie veľmi vhodná je kombinácia s rustikálnym alebo provensálskym nábytkom. Masívna kostra stojí na malých, ale pevných nožičkách a zabezpečuje dokonalú stabilitu pre všetky váhové kategórie. K maximálnemu komfortu prispieva kvalitná molitanová výplň. Ponúkame množstvo variácií s úložným priestorom alebo bez neho. Taktiež možnosť vytvorenia lôžka na spanie alebo výrobu celej súpravy na mieru. Výber ľubovoľnej poťahovej látky je samozrejmosťou a záleží len na požiadavke zákazníka. Farebnému prevedeniu niektorí zákazníci nevenujú veľkú pozornosť. Trvá to len do chvíle, keď sa na ňu podpíše Vaše malé dieťa kečupom alebo horčicou. Aj na tento problém, teda zašpinenie sedačky máme riešenie v podobe ľahko čistiteľných poťahov.

Sedačka v tvare U Vicenza

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Sedačka v tvare U Vicenza

Miesto na spanie

Sedačku možno zmeniť na sedačku so spacím lôžkom a upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

Sedačka v tvare U Vicenza

Úložný priestor

V sedačke môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo