načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoje kreslo

Kreslo Ambert

Máme radi pekné a pohodlné kreslá. Niekedy hľadáme len jednoduchý, ale elegantný dizajn, klasické tvary, neutrálne farby a prírodné materiály. Niečo, čo bude aktuálne aj v budúcnosti. Práve také je kreslo Ambert. Tieto typy nevychádzajú z módy. Keby sa nezodrali, budú nové aj o päťdesiat rokov. Pohodlné široké sedadlo a vysoké operadlo zaručujú komfortné sedenie pre každého. Opierky na ruky tvarované do polkruhu zaujímavo dopĺňajú toto kreslo. Ak vedľa postavíte stojan na časopisy, môžete relaxovať aj viac hodín. Prvotriedna výplň nestráca na kvalite ani po hodinách sedenia. Nevysedí sa. Kreslo Ambert vyrobené na mieru je správna voľba.

kreslo ambert

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

kreslo ambert

Úložný priestor

V kresle môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo