načítava sa

Recenzie od zákazníkov

Týmto by som sa chcel Vašej spoločnosti pekne poďakovať za veľmi kvalitný výrobok. Pred objednávkou som oslovil množstvo firiem, ale ani jedna nemala taký proklientský prístup, množstvo vzoriek na poťah, také príjemné dobré ceny a krátku dodaciu dobu ( ktorá bola aj dodržaná ). Po roku sme so sedačkou nadmieru spokojní a môžem Vás iba odporúčať. Ďakujem.

~ Miro L., Vyšná Kamenica

Sedačky od FURNETTO sme si dali postupne zhotoviť do našej organizácie už štyri kusy. So všetkými výrobkami sme veľmi spokojní. Dve sedačky máme v čakárni, kde sa vystrieda denne niekoľko ľudí a aj za 3 roky používania, vyzerá ako nová. Ako veľkú výhodu vnímame to, že sedačky urobíte na mieru, tak ako si zákazník vymyslí. Taktiež sme spokojní so širokým výberom látok, čo sa týka aj kvality, aj farieb. Máme od vás aj 2 rozkladacie sedačky a vysoko hodnotíme mechanizmus skladania a k nášmu prekvapeniu je na nich aj pohodlné spanie. Určite odporúčame každému, kto okrem toho, že podporí slovenského poctivého výrobcu, chce mať jedinečnú a unikátnu sedaciu súpravu

~ Centrum LIBERTA, Košice

Pre sedačku od vás sme sa rozhodli z dôvodu veľkého odporúčania v rodine, v ktorej už sedačky od vás mali. Ani po rokoch používania na nej nebolo vidno známky používania. Prístup a ochota bola na veľmi dobrej úrovni, nehovorím o rýchlom a bezproblémovom dodaní sedačky. Sedačka prišla presne podľa našich predstáv, veľmi rýchlo sa zložila a naozaj vidno kvalitnú výrobu. Sme veľmi spokojní a naozaj odporúčame všetkým, ktorí sa rozhodujú pre novú sedačku.

~ spokojná zákazníčka

Reagovali pohotovo, prácu odviedli precízne a rýchlo. Som spokojná..
.
.
.
.
.
.

~ spokojná zákazníčka

Chcem Vám ešte raz poďakovať za skrášlenie kuchynského nábytku. Som veľmi spokojná…vypálilo to nad moje očakávania. Krásna práca…máte zlaté ruky.

~ spokojná zákazníčka

V polovici roka 2021 som začala uvažovať o výmene starej sedačky. Na trhu je veľké množstvo sedačiek, ale výrobcovia v rámci Slovenska majú jeden technický problém. Vyrobia síce sedačku na mieru, ale podmienkou je, že si musíte vyberať z modulov ich sériovej výroby. Ak urobia zmenu, tak naozaj len minimálnu, čo v mojom prípade, pri rozmeroch, v žiadnom prípade nevyhovovalo, a už ani nehovorím o špecifickom prevedení. Časť sedačky chceme používať aj ako „televíznu posteľ“ a to bez rozkladu sedačky ( sedačka má rozklad aj na dvojposteľ, aj úložný priestor). Musím podotknúť, že jedine firma pána Baka mi bez akýchkoľvek problémov vyhovela v každej mojej špecifickej žiadosti. Oceňujem trpezlivosť pána Baka, nakoľko patrím medzi zákazníkov, ktorý dosť vymýšľajú. Ochotne poradil, vysvetlil a ako vysoký nadštandard hodnotím to, že u neho neexistovalo slovo NEDÁ SA. Komunikácia prebiehala na vysokej úrovni. Pravdu povediac, až som sa bála, ako to celé dopadne, nakoľko v súčasnej dobe sa pomaly vôbec nestretávame s takýmto úžasným prístupom. Nehovoriac o tom, že ani nebola potrebná záloha z mojej strany. Dopadlo to však perfektne. Pán Bak sedačku vyrobil v predtermíne, doviezol, profesionálne poskladal na mieste. Sedačka je presne podľa mojich predstáv, a to po stránke výzorovej, ako aj funkčnej. A ešte niečo musím podotknúť – cena. Ak porovnám sedačky v obchodoch s najvyššou kvalitou, v akej je aj mne dodaná sedačka, tak cena je naozaj prijateľná. Vrelo odporúčam firmu pána Baka všetkým, ktorý chcú mať doma vysnívanú kvalitnú sedačku. Verte, že sa z nej budete naozaj tešiť. A ako bonus budete mať aj radosť s nadštandartnou komunikáciou s firmou a z pocitu, že ešte existujú ochotní, láskaví, milí podnikatelia, ktorí sú tu pre svojich zákazníkov.

~ Vrelé ďakujem, Eva, Čaňa

Začali sme hľadať výrobcu, ktorý by nám podľa našich vizualizácií vedel vyhotoviť sedačky do novootvorenej pobočky v Bratislave. Sú špecifické, čiže to nemali jednoduché. Pán Bak z firmy FURNETTO nám bez akýchkoľvek výhovoriek a obáv prisľúbil sedenie presne podľa plánu. A presne tak sa aj stalo, farba absolútne dokonalá, sýta, kvalita látky vyhovuje presne našim požiadavkám. Sedenie bolo dodané bez chybičky a páni aj sedenie zložili. Spokojnosť s komunikáciou a s konečným výsledkom. Firmu pána Baka odporúčame.

~ Global Finance, Bratislava

Po dlhom hľadaní som našiel firmu, ktorá mi vyrobila sedačku na mieru tak, ako som chcel. Taktiež som spokojný s kvalitou, cenou a prístupom. Dodatočne mi urobili taburetky podľa požiadaviek a preto verím že aj v budúcnosti sa na nich budem môcť obrátiť..
.
.
.

~ Zakazník Pavol

sedacka u zakaznika Keď som sa rozhodovala pre novú sedačku, hľadala som niečo čo by mi vyhovovalo nielen po finančnej stránke, ale hlavne, aby bola kvalitná. Na internete som natrafila na stránku sedačky na mieru. Potešila som sa, lebo mohla som si vybrať, aký chcem materiál, tvrdosť sedačky a rozmer aký som potrebovala. Veľkou výhodou pre mňa bolo aj to, že som mohla ísť na prevádzku a osobne si všetko vyskladať. Prístup pána majiteľa bol veľmi príjemný, ochotný, poradil nám pri výbere látok, mohli sme si odskúšať tvrdosť sedačiek. Dodaciu dobu sme si s majiteľom dohodli a sedačka bola v termíne hotová. Sedačku doviezli v stanovenom čase a v izbe poskladali. So sedačkou som veľmi spokojná, sedí sa na nej pohodlne a materiál, ktorý sme si vybrali je kvalitný, perfektne sa dá vyčistiť, bez toho, aby zostali nejaké fľaky. Vrelo odporúčam dať si urobiť sedačku u tohto výrobcu.

~ Marta

sedacka u zakaznika Pre sedačku od Vás sme sa rozhodli na základe predošlej pozitívnej skúsenosti v rodine. Keďže sme ju mali možnosť vidieť a vyskúšať, bola to jasná voľba. Sedačka bola vyrobená presne podľa našich predstáv, pán Bak bol veľmi ochotný vyhovieť všetkým našim požiadavkam. Veľká spokojnosť s prevedením a kvalitou našej sedačky. Ďakujeme.
.
.
.
.

~ Pavla a Marek

Jednanie bolo ústretové, dokonca nám boli na požiadanie zaslané aj vzorkovníky látok, aby sme si mohli lepšie predstaviť a aj fyzicky vidieť nami vybrané farby. Vypracovanie je veľmi precízne, sme spokojní s tvrdosťou, hĺbka sedenia nám tiež vyhovuje. Počas realizácie sme telefonicky konzultovali výšky a hĺbky podrúčok, vlastne všetky atribúty je možné uspôsobiť predstavám zákazníka. Súčasné systémy výklopov – rozťahovanie sú už tiež veľmi praktické a rýchle… úložný priestor v spodnej časti tiež poteší. Hodláme si dať v rovnakom dezéne očalúniť aj stoličky, s čím pri objednávaní látky navyše nebol absolútne problém. Mali sme trochu rešpekt z objednávania sedačky takto „na diaľku“, keďže sa nejedná o lacnú záležitosť, ale môžeme vyjadriť len a len spokojnosť.

~ rodina zo Sliača

Som nesmierne rada, že sme našli firmu, ktorá naozaj robí sedačky na mieru a samozrejme podľa požiadaviek zákazníka. Nikde v Košiciach nám nevedeli vyrobiť sedačku zo 110° uhlom, pre nich to nebol žiaden problém. A kvalitou je tiež neoceniteľná, viem o čom hovorím, pretože nám slúži už 7 rokov. Žiadne presedenie, ani vyčuchaná látka. Vrelo odporúčam túto firmu, spokojnosť zaručená.
.
.
.

~ Zákazníčka Košice

sedacka u zakaznika Pre sedačku na mieru sme sa rozhodli na odporúčanie známych. Od začiatku jednania sme boli veľmi milo prekvapení z rýchleho, seriózneho a individuálneho prístupu pre splnenie našich požiadaviek. Výroba a dodanie sedačky boli veľmi rýchle. So samotným prevedením, ako aj kvalitou spracovania sme nadmieru spokojní. Sedačka je pohodlná a veríme, že nám bude slúžiť dlhý čas. Budeme odporúčať ďalej, ešte raz ďakujeme.
.
.
.

~ Peter a Mária, Zlaté Moravce

Chcem sa Vám pekne poďakovať za krásnu a veľmi pohodlnú sedačku. Zatiaľ aj s látkou sme spokojní. Dúfam, že nám takto bude dlho slúžiť. Teraz v tejto dobe je využitá na 120 percent.

~ Spokojná zákazníčka

sedacka u zakaznika S veľkou radosťou posielam moju skúsenosť s firmou FURNETTO. Pred nedávnom sme s manželom hľadali na internete sedačku na mieru, do našej obývačky, takú presne podľa našich predstáv, ale vôbec sme si nevedeli vybrať. Potom sme našli firmu FURNETTO, ktorá mala v ponuke veľmi veľa pekných sedačiek a nad nimi ten nápis ,,VIEME VYROBIŤ SEDAČKU NA MIERU PRESNE PRE VÁŠ INTERIÉR“. Bolo rozhodnuté. Keďže táto firma sídli dosť ďaleko od nás, nebolo možné vyskúšať si žiadnu zo sedačiek a preto sme dali na našu intuíciu. Pracovníkom firmy sme poslali presný nákres našej vysnívanej sedačky aj s výberom látky a ostatné sme nechali na nich. Dnes nám sedačka prišla a úprimne, nevieme sa z nej ,,odlepiť“. Je pohodlná, krásna a presne zapadla do našej dreveničky, ako vidno na fotke. Ešte raz obrovské ďakujem a prajeme ešte veľa spokojných zákazníkov.

~ Daniela, Stredné Slovensko

sedacka u zakaznika Dakujeme za vyhotovenie sedacky do nasho apartmanu. Hladali sme karovanu sedacku, rozlozitelnu, s matracom na kazdodenne spanie.Boli sme velmi radi, ze ste nam vyhoveli po vsetkych strankach, rozmery na mieru, precizne vypracovanie, pekny dizajn. Na sedacke sa po rozlozeni vyspia dokonca traja ludia, kedze naboku je tzv.otoman. Ulozny priestor na periny taktiez potesi. Ochotny pristup z Vasej strany velmi ocenujeme. K sedacke sme si dali vyrobit i jedalenske stolicky v rovnakej karovanej latke, celok vytvara skvely dojem. Dakujeme, odporucame tohto vyrobcu!!!!!

~ Apartmán Tatry

sedacka u zakaznika Na firmu FURNETTO výroba sedačiek na mieru som prišiel na základe hľadania na internete. Oslovil som niekoľko firiem, ktoré neboli ochotné vyrobiť rozkladaciu sedačku na dlhodobé rozkladanie a spanie, Viem, že to nie je také jednoduché. Predošlá sedačka nám nevydržala ani 5 rokov, stála cca 700 EUR a hneď od začiatku nebola celkom v poriadku. Ešte predtým sme mali sedačku, ktorá bola v celku vyhovujúca stála cca. 35 000 Sk, ale tá bola „vyležaná“ za asi 10 rokov.

Vzhľadom na to, že komerčné sedačky nie sú vhodné na trvalé spanie a ani s tým vôbec nepočítajú firma FURNETTO nám ponúkla riešenie. Viem, že to nie je 100% riešenie, ale 2 izbový byt s deťmi sa „nafúknuť“ nedá. Po osobnom stretnutí a dohode bola vyrobená aj sedacia a spacia časť, ktorá by bola čo najbližšie k posteli na dlhodobé spanie (opakujem nie je to na dlhodobé spanie, ale čo pri dvoj izbovom byte s dvoma deťmi).

Po vynesení sedačky na 3 poschodie a jej zložení som zistil kvalitu vypracovania a hlavne „tvrdý“ posed ktorý pri ležaní je veľmi prijateľný na bolesti chrbtice. Takto som to chcel, aby pri sedení ako aj rozložení bola „tvrdosť“ rovnaká.

Návrh sedačky som si spracoval sám v grafickom vektorovom editore. Tento návrh bol upresnený pri osobnej návšteve priamo vo firme FURNETTO s pánom Bakom (výška sedenia, bočnice, vankúše … nakoľko nie som odborník na tieto fyziologicke rozmery). Návrh obsahoval aj kompletný úložný priestor pod všetkými časťami sedačky.

Sedačka je super a pri vstávaní sa mi zdá „že som niekde v hoteli“. Chrbtica sa upokojuje, postupne nebolí už po štyroch spaniach.

Záruku na látku (poťah) máme 5 rokov. Ak budem spať 5 rokov v pohode je táto sedačka super.

Cena mnou bola rešpektovaná a osobne som si myslel, že bude cca. o 40% vyššia aj v rámci dovozu Vranov n/Topľou – Žilina.

~ Štefan, Žilina.

sedacka u zakaznika Pred časom sme si dali vyrobiť u Vás sedačku na mieru. Hľadali sme niečo slovenské a kvalitné. Sedačka splnila všetky očakávania aj požiadavky. Môžem len odporučiť, ocenili sme rýchlosť dodania a profesionálne jednanie. Ďakujeme a prajeme veľa spokojných zákazníkov.
.
.
.
.

~ Zákazníčka Lenka s rodinou

dav dav Sedačka má 4 roky a drží sa dobre. Aj keď je menej použivaná, stále je v dobrom stave.
.
.
.
.
.
.

~ Danka, Košice

sedacka u zakaznika So sedačkou sme veľmi spokojní, je pohodlná a miery sadli úplne super… komunikácia s vami bola bezproblémová, čiže môžem len odporučiť.
.
.
.
.
.

~ Ján, Rimavská Sobota

sedacka u zakaznika Naša stará sedačka bola síce kožená a pekná, no nie pohodlná. Skrášľovala našu chalupu, ale nebola praktická. Rozhodli sme sa, že ju vymeníme. Nebolo to jednoduché. Dlhý čas sme hľadali niečo, čo by sa nám do chalupy hodilo. Nenašli sme. Skúsili sme vyhľadať sedačky na mieru. Po dlhom prezeraní stránok, mnohých komunikáciách sme sa rozhodli pre túto firmu. Neľutujeme. Naozaj od začiatku ústretová komunikácia, rady, emaily, nákresy, proste dopodrobna prekonzultované a nakoniec objednané. Dosť nás tlačil čas, pretože chalupu sme nechceli mať bez sedačky, keďže tam často chodievame. Ani to nebol problém. Rýchla výroba a dovoz až do chalupy. A konečný výsledok? Super! Krásna, spĺňa naše predstavy, presne na mieru, pohodlná, kvalitná, praktická. Kto ju videl, pochválil, veľmi sa páči nám aj ostatným. Srdečná vďaka za spoluprácu a krásny výrobok.

~ Lenka S., Tatranská Kotlina

sedacka u zakaznika Ďakujeme veľmi pekne. Sme spokojní.
.
.
.
.
.
.

~ Spokojný zákazník s rodinou

sedacka u zakaznika Dnes prišla sedacia súprava. Chcem sa poďakovať za slušne prevedenú prácu.
.
.
.
.
.

~ Jozef, Banská Bystrica

sedacka u zakaznika Ďakujeme za ústretovosť pri objednavaní sedačky. Komunikácia bola z vašej strany bezproblemová a rýchla. Rozhodovanie uľahčil aj zaslaný vzorkovník látok, s ktorým sa ľahšie robila predstava o finálnom produkte. S kvalitou sme nateraz spokojní a dúfame, že sedačka nám bude dlhé roky slúžiť. Sme radi, že sme kúpou podporili slovenskú firmu a ľudí pracujúcich na Slovensku. Po tejto skúsenosti možme vašu firmu len odporúčať.
.
.
.

~ Zákazník Pavol

sedacka u zakaznika sedacka u zakaznika sedacka u zakaznika sedacka u zakaznika Ešte raz Vám chcem spolu s manželkou poďakovať za tú sedačku. Je fakt SUPER. Som presvedčený, že je tou najväčšou ozdobou našej obývačky.
.
.

~ Zákazník Dušan s rodinou

sedacky u zakaznikov Boli sme spokojní s ochotou a ústretovosťou pri cenovej ponuke a poradenskej službe. Taktiež čo sa týka výberu kvalitného materiálu a farby, kde je možnosť vybrať si z rôznych štýlov a cenových relácii. Firmu sme objavili náhodne na internete a na základe recenzii sme sa rozhodli pre výrobu sedačky na mieru, nakoľko sme potrebovali upraviť výšku oproti sedačkám predávaným bežne v obchodoch. S prevedenou prácou a kvalitou sme veľmi spokojní. Budúcim záujemcom o výrobu sedačky túto firmu vrele odporúčame.
.

~ Jozefína, Orava

sedacky u zakaznikov Prajem pekný deň všetkým. V tejto firme sme si nechali vyrobiť pohovku na mieru. Výrobok je v anglickom štýle. Z výsledkom sme veľmi spokojní. Je to presne to, čo sme chceli a aj cena bola veľmi prijateľná. Jednanie s firmou bolo rýchle, korektné. Výroba pohovky zodpovedala objednávke a aj dodacia lehota bola prijateľná. Odporúčame túto firmu všetkým. S pozdravom.
.
.
.

~ Zákazník Tibor, Sp.N.Ves

Odporúčame kvalitné odvedenie práce tejto firmy, ochotný a ústretový prístup. Keďže sme potrebovali sedačku i stoličky na mieru, veľmi sme sa potešili, že sme našli firmu, ktorá je ochotná nám naše požiadavky splniť bez problémov. Nielen čo sa týka štýlu týchto kusov nábytku, ale aj výberom kvalitného materiálu a farby, s ktorou sme mali asi najväčší problém, keďže farieb a ich odtieňov bolo neskutočne veľa. Ďakujeme za krásnu sedačku a stoličky podľa našich predstáv.
.
.

~ Martin a Katka

sedacky u zakaznikov V roku 2011 sme si v tejto firme zakúpili sedačku, nakoľko žiadna iná nám nevyhovovala a nebola podľa nášho vkusu. Od prvého stretnutia bol prístup pána Baka príjemný a profesionálny, bez problémov nám poukazoval množstvo typov a vzorov látok a navrhol nám sedačku, akú sme chceli. Momentálne je rok 2018 a sedacia súprava je stále vo výbornom stave, bez vysedených miest, či nebodaj poškodených sedacích častí alebo opierok a to teda dostala zabrať… Vyskákali sa na nej dve deti a skúšali a ešte stále skúšajú jej kvalitu dva psy. Z môjho pohľadu to bola kúpa, ktorá patrí do kategórie najvydarenejších.

~ Katarína N., Prešov

sedacky u zakaznikov Dnes nám bola doručená naša sedačka, preto sa Vám chceme poďakovať ! Komunikácia s Vami bola veľmi dobrá a všetko na čom sme sa dohodli bolo splnené. Rohová sedačka je vyrobená presne podľa zadania, dodací termín bol dodržaný ako aj čas dodávky. Ak by sme mali v okolí niekoho, kto by mal záujem o výrobu sedačky, tak určite Vás budeme odporúčať !
.
.
.

~ Ivana, Dolný Kalník

sedacky u zakaznikov Rozhodli sme sa, že chceme sedačku z kvalitných materiálov, ktorá by vydržala čo najdlhšie. Samozrejme do takejto sedačky je potrebné investovať nemalé peniaze. Preto sme boli dosť sklamaní z ponuky väčšiny veľkých výrobcov v nábytkových nákupných centrách. Sú síce k dispozícii rôzne krásne sedačky, ale akonáhle by sme na nich potrebovali niečo zmeniť, možnosti sú minimálne. Nie len čo sa týka prispôsobenia veľkosti, ale dokonca aj doplnkov a taburetiek. My sme chceli plne využiť priestor obývačky. Ak už investujeme bola by škoda nechať priestor nevyužitý. Preto sme sa boli pozrieť v dielni, kde sa vyrábajú sedačky na mieru. Páčilo sa nám prevedenie sedačky, ktorú práve vyrábali. Keď sme zistili, že nie je problém vybrať akékoľvek materiály, dĺžku strán i veľkosť taburetiek a rôzne funkčné doplnky, voľba bola jasná. Za porovnateľnú cenu sme získali oveľa lepšiu funkcionalitu. Vďaka dvom nadštandardne veľkým taburetkám máme veľkú rohovú súpravu „L“ okamžite vymeniteľnú na typ „U“ pre návštevy, aj dlhodobý spací priestor s extra úložnými priestormi. Navyše v cene bola aj doprava a montáž, za čo je nutné v iných obchodoch platiť nemalé peniaze. Z našej strany teda maximálna spokojnosť a túto firmu odporúčame všetkým.

~ Radka P., Prešov

sedacky u zakaznikov S manželkou sme urgentne potrebovali vyriešiť do našej obývačky, v novostavbe rodinného domu sedaciu súpravu. Klasickú rohovú, v nejakej peknej oranžovej alebo tehlovej farbe. Keďže priestor na jej uloženie sme mali vcelku obmedzený – asi 240 x 240 cm, tak sme sa dali do hľadania s vedomím, že iste čoskoro nájdeme vhodnú sedačku, nielen tvarom, ale aj rozmermi a samozrejme aj prijateľnou cenou. Avšak, ako sa neskôr ukázalo bol to oveľa tvrdší oriešok, ako sa na začiatku zdalo. Prešli sme všetkých bežných predajcov na okolí. Videli množstvo sedacích súprav naživo. Ani jedna z nich sa nám nepozdávala ani rozmermi, nie to ešte tvarom, o farbe už ani nehovoriac. A to nevravím čas strávený hľadaním na nete. Napokon manželka našla na internete firmu z Vranova. V ponuke mali sedačku Valencia. Okamžite sa nám zapáčila, a to nielen tvarom, ale aj možnosťou vybrať si rozmer a farbu poťahu. Akurát som sa obával s akou cenou na nás vyrukuje predajca, nakoľko takáto výroba zvykne byť vcelku drahá. Avšak po telefonickom rozhovore s p. Bakom som ostal veľmi milo prekvapený a to nielen z jej ceny, ktorá bola nielen veľmi prijateľná, ale aj o dosť nižšia, ako som predpokladal. Dojednali sme si teda stretnutie s predajcom u nás doma, kde sme sa dohodli na jej rozmeroch a farbe poťahu. Komunikácia s ním bola na vysokej úrovni. Bol ústretový a vedel o čom rozpráva. Veľmi rýchlo nám vypracoval cenovú ponuku a my s manželkou sme to aj hneď objednali, nakoľko sa nám táto sedačka páčila po všetkých stránkach. Dodací termín bol myslím si, až expresne rýchly. Cena sedačky obsahovala už aj jej dovoz. Všetko dôkladne zabalené. Farba poťahu sa presne zhodovala so vzorkou. Detaily spracovania na veľmi vysokej úrovni, žiadne hrubé opracovanie, či menšie poškodenia. Naopak, dôslednosť a kvalita spracovania predčili naše očakávania. Predajca nás aj dôkladne poučil o spôsobe jej užívania. Po prvých dňoch užívania z nej máme výborný pocit, ktorý ako dúfam nám ostane aj v nasledujúcich rokoch. Ako vravím, komunikácia s firmou výborná, služby na úrovni. Tak by sa mali správať aj ostatné firmy na Slovensku. Spolu s manželkou môžeme len a len odporúčať. S pozdravom.

~ Ľuboslav F., Sečovce

sedacky u zakaznikov Sme veľmi spokojní, že ste nám poradili a vyrobili krásnu sedačku podľa našich predstáv. Vrelo odporúčam túto firmu. Su ochotní Vám pomôcť a poradiť pri výbere sedačky. Ďakujeme.
.
.
.
.

~ Silvia z Hlinného

img_9500_web Do malého bytu som potrebovala sedačku, ktorej rozmer sa nedal pozháňať ani objednať v žiadnom obchode. Tak som sa rozhodla, že si pohľadám firmu, ktorá mi ju vyrobí na mieru. Na internete som našla túto firmu, ktorá vyrába sedačky na mieru. Bez akýchkoľvek odporúčaní a čítania recenzií som zašla osobne na firmu. Popozerala som si ich práce, vzorky látok a hneď som sa rozhodla. Ja som dosť náročný človek, čo sa týka kvality. Ich práca ma hneď presvedčila. Presné zameranie sedačky som už následne riešila s pracovníkom firmy. Chcela by som tiež oceniť jeho profesionálny prístup, ochotu poradiť pri výbere. Sedačka bola vyrobená podľa mojich požiadaviek a predstáv. Nakoľko ešte pred nasťahovaním sedačky do bytu sme si dali vymeniť vchodové dvere, bol dosť veľký problém dostať sedačku do bytu. Bez problémov prišli rozobrať časť sedačky, ktorá už ľahko prešla cez vchodové dvere, kde ju následne poskladali do pôvodného stavu, bez porušenia. Sedačka nám v byte bez problémov poslúžila 4 roky bez akéhokoľvek poškodenia materiálu. Preto sme sa rozhodli, že si ju vezmeme aj do novopostaveného domu. Takže znova nás čakali tie isté peripetie s vysťahovaním sedačky z bytu. Sedačku bolo potrebné znovu rozobrať, aby prešla cez vchodové dvere a následne ju nanovo zloziť už v dome. Majiteľ firmy si bez problémov aj po štyroch rokoch pamätal, že nám sľúbil, keď nastane situácia, že budeme musieť sedačku presťahovať tak príde a vyrieši to. Sedačku nám zase rozobral a poskladal v dome. Sedačku už máme v dome, akurát sme ju dali vyčistiť a stále je ako nová. Veľmi oceňujem ľudský a profesionálny prístup. Vrelo odporúčam. Táto firma robí dobré meno svojmu remeslu.

~ Ivana, Kračúnovce

Moderná sedačka Arles sadne každej obývačke Rohovú sedaciu súpravu sme si dali vyrobiť na odporúčanie našich známych. S výrobou a celkovým prevedením sedacej súpravy sme veľmi spokojní. Po mesiaci sme si dali dorobiť ešte aj taburet. Vám, ktorí zvažujete či áno alebo nie, sedaciu súpravu vyrobenú na mieru rozhodne odporúčame. Vyskúšajte poradenstvo od tejto firmy ako aj ich služby. Určite nebudete sklamaní.
.
.

~ Eva z Humenného

dsc_0472_web So sedačkou, ochotným a ústretovým prístupom výrobcu sme spokojní. Splnili všetky naše požiadavky a zároveň nám aj poradili. Kostru sedačky máme bez použitia drevotriesky, z masívu a laťovky. Poťahovú látku sme si vybrali z kvalitnejších, s 5 ročnou zárukou. Poťah sa dá v prípade potreby snímať a oprať, nakoľko máme malé deti a sem tam niečo rozlejú, tak sme mali túto požiadavku. Čo sa týka termínu dodania bol taktiež dodržaný. Určite odporúčam tohto výrobcu čalúneného nábytku.
.
.

~ Alena N., Košice

sedacky u zakaznikov Od tejto firmy sme si objednali už druhú sedačku do našej drevenice, nakoľko sme s prvou boli spokojní. Už sme nehľadali ani iného dodávateľa, kedže tento bol veľmi spoľahlivý. Opäť sme okamžite a bezproblémovo dostali vzorky látok aj dreva, po výbere sme upresnili rozmery a každý detail. Potom sedačka išla do výroby. Termín dodania na naše naliehanie bol ešte trošičku skrátený. Celá komunikácia s firmou prebehla emailom a telefonicky, promptne a bez problémov, rovnako aj dodanie v presne dohodnutom termíne po vyrobení sedačky. Ďakujeme a tešíme sa spolu s hosťami v našej dreveničke z príjemnej sedačky, ktorá nám krásne dotvára interiér.
.

~ Roman P., Dolný Kubín

sedacky u zakaznikov Sme so sedačkou vyrobenou na mieru veľmi spokojní.
.
.
.
.
.
.

~ Lucia z Prešova

sedacky u zakaznikov Ďakujem za pohovku, kreslá a taburety, ktoré sú presne podľa mojich predstáv. Došli v dohodnutom termíne a super kvalite, preto vrelo odporúčam aj náročným klientom. Veľmi oceňujem prístup k zákazníkom a ochotu riešiť každý jeden detail. Zatiaľ veľká spokojnosť. Tešíme sa veľmi.
.
.
.
.

~ Renáta V., Michalovce

sedacky u zakaznikov Sedačku, ktorú sme potrebovali sme hľadali v kamenných obchodoch, ale žiadna nemala požadovaný rozmer. Preto sme sa rozhodli dať si vyrobiť sedačku na mieru. Po konzultácii sme si objednali sedačku na mieru v tejto firme. Bola vyrobená podľa našich požiadaviek a predstáv. So sedačkou sme spokojní. Dodávka prebehla bez problémov. Odporúčam túto firmu všetkým, ktorí chcú kvalitnú sedačku. Ďakujem.
.
.
.

~ Peter, Stropkov

sedacky u zakaznikov Do našej dreveničky sme potrebovali sedačku, ktorá zapadne do jej interiéru. Hľadali sme dlho inšpiráciu na internete. V záplave moderných štýlov sme len sotva našli pár sedačiek, ktoré sa k nám aj dovážali a páčili sa nám. Rozmerovo boli vždy inde ako sme potrebovali. Chceli sme čo najlepšie využiť priestor, ktorý nám drevenička ponúkala. Vybrali sme sa aj do pár predajní nie len v našom meste, ale obetovali sme kopu času a navštívili sme aj tie vzdialenejšie predajne. Opäť sme s naším zámerom nepochodili. Nepochodili sme ani po dlhšom hľadaní a časté odpovede boli: To sa nedá… To nie je možné… Často chýbala snaha si nás ako zákazníka získať, porozumieť naším potrebám. Práve naopak. Vtedy nás prešla trpezlivosť a povedali sme si, že ostáva už len možnosť zľaviť z našich potrieb alebo si dať vyrobiť sedačku na mieru. Okrem iných sme oslovili aj vás a opäť sme začali byť šokovaní prístupom, ale tentoraz tým najlepším. Všetko s čím sme mali problém inde sa tu zrazu dalo. Akákoľvek úprava nebol problém. Komunikácia bola okamžitá, bezproblémová. Dohoda rýchla. Výroba podľa vyťaženia spoločnosti. Záloha sa neplatila a dovoz presne ako sme dohodli a už sme sa len mohli tešiť zo sedačky v dreveničke. Táto firma presne pochopila čo všetko vás čaká pri výbere sedačky, aké strasti riešite a toto všetko eliminuje, nahrádza ústretovou komunikáciou, pochopením zákazníka. Vyrába čo si zákazník vysníva a tým neskutočne boduje. Pána majiteľa sme síce nikdy nevideli, komunikovali sme len emailom, či raz telefónom, ale držíme mu palce, nech sa im darí podnikanie udržať na takej úrovni, akú majú. Mohli by väčšinu slovenských firiem školiť v tom, ako sa má pristupovať k zákazníkovi. Je to naša osobná skúsenosť. Objednávame už druhú sedačku do ďalšej dreveničky. Naším hosťom odporúčame tohto výrobcu. Sedačka aj po roku slúži a nemáme problém. Prajeme vám veľa, veľa spokojných zákazníkov a pre nás spotrebiteľov čo najviac takýchto domácich firiem. Ďakujeme.

~ Roman P., Dolný Kubín

sedacky u zakaznikov Sedačku, ktorá by spĺňala naše predstavy a zároveň mala potrebné rozmery sme hľadali veľmi dlho. Hľadali sme ju či už v kamenných obchodoch alebo na internete. Priestor kam sme chceli sedačku umiestniť bol rozmerovo atypický a ponúkané sedačky nám nevyhovovali. Nezostávala nám teda iná možnosť, ako si dať vyrobiť sedačku na mieru, keďže sme chceli sedačku veľkú a pohodlnú. Náhodou sme na internete natrafili na vašu firmu. Zaujala nás vaša ponuka, zameranie sedačky priamo v byte, možnosť vlastného návrhu hlavových opierok, veľký výber poťahových látok, odkladacie priestory a priestor na spanie. Jedným z problémov bolo, ako dostať sedačku do bytu. Firma nám vyšla v tomto smere v ústrety a sedačku dodala v demonte, čiže zložili nám ju až priamo v byte v priebehu niekoľkých minút. Sedačka je krásna a pohodlná. Úplne podľa našich predstav. Sme spokojní s prístupom aj s dodávkou sedačky. Vašu firmu budeme aj ďalej odporúčať.

~ Vlado M., Humenné

sedacky u zakaznikov Objednal som si v tejto firme sedačku na mieru. Bola vyrobená podľa mojich požiadaviek presne do môjho interiéru. So sedačkou som spokojný. Bol som spokojný s prístupom, službami a dodávkou. Moja predstava o sedačke bola zrealizovaná. Vrelo odporúčam túto firmu všetkým, ktorí chcú kvalitnú sedačku za rozumnú cenu. Ďakujem.
.
.
.
.

~ Ján, Kapušany pri Prešove

sedacky u zakaznikovPri výbere novej sedacej súpravy sme sa rozhodli pre Vašu firmu hneď z niekoľkých dôvodov. Bola to predovšetkým možnosť presne si sedačku prispôsobiť našim požiadavkám, a to ako rozmerovo, tak aj v iných detailoch (tvar podrúčky, priobjednanie vankúšov v nami zvolených poťahových látkach a iné). Samozrejme druhým nemenej dôležitým aspektom bol pomer kvality a ceny. S vyhotovenou sedacou súpravou sme maximálne spokojní, ako konštrukčne, tak aj vzhľadovo. Pohodlne sa na nej sedí a rovnako aj príležitostné spanie je na nej komfortné. Vašu firmu vrelo odporúčame aj iným zákazníkom, ktorí hľadajú kvalitu za rozumnú cenu.
.
.

~ Lukáš B., Prešov

postele u zakaznikov S posteľou som nadmieru spokojný. Je presne taká ako som chcel. Posteľ je vyrobená z kvalitnej kože. Trocha sa predĺžil termín dodania, ale oplatilo sa počkať. Ďakujem.
.
.
.
.
.

~ Anton z Námestova

sedacky u zakaznikov Sedačku sme dlho hľadali po obchodoch a na internete. Keďže sme chceli hlavne kvalitnú, ktorá aj niečo vydrží, rozhodli sme sa pre slovenskú výrobu. Sedačka dokonale spĺňa naše predstavy na tvar, kvalitu aj farbu poťahu. S prístupom a dodávkou sedačky sme boli spokojní. Ďakujeme.
.
.
.
.

~ Matúš z Prešova

sedacky u zakaznikov sedacky u zakaznikov sedacky u zakaznikov Asi jeden rok sme hľadali po obchodoch sedačku, ktorá by sa nám zapáčila a zároveň nám vyhovovala. Po dlhom hľadaní sme sa nakoniec rozhodli dať si ušiť sedačku na mieru. Od rodinných známych sme sa dozvedeli, že si tiež dali vyrobiť sedačku na mieru. Keď sme ich sedačku videli, veľmi sa nám páčila práca a vzhľad sedačky, tak sme hneď firmu kontaktovali. Boli sme radi, že si budeme môcť sami nakombinovať veľkosť a vzhľad sedačky tak ako sa nám páči. Dôležite bolo tiež to, že sme si dali vyrobiť sedačku u slovenského výrobcu. Zo strany majiteľa bola maximálna ochota, promptnosť a príjemná komunikácia. Veľmi sme boli spokojní s rýchlym dodaním sedačky do Vianoc a naša predstava o sedačke bola splnená na 100%. Zatiaľ využívame sedačku jeden mesiac a sme s ňou maximálne spokojní. Určite budeme ďalej odporúčať túto firmu nielen kvôli ich kvalitnej práce, ale aj kvôli príjemnému prístupu k zákazníkovi. Ďakujeme.

~ Mária, Bardejov

Na zámok i do moderného interiéru! Štýlová pohovka Chesterfield Tak teším sa, že sedačku mám konečne doma. Oplatilo sa počkať. Je presne taká, akú som chcel dizajnovo aj je pekne spracovaná. Takže odporúčam.
.
.
.
.
.

~ Anton z Námestova

soska_web So sedačkou sme veľmi spokojní. Páči sa nám kvalita vyhotovenia. Spĺňa naše požiadavky. Po tom, čo v obchode sme márne hľadali sedačku vhodných rozmerov, to bolo najlepšie riešenie. Sedačka bola dokonca dodaná skôr ako sme očakávali. Môžeme Vás len odporúčať každému, kto chce mať kvalitnú sedačku.
.
.
.
.

~ Eva, Svinica

DSCF3886_web Sedačku sme sa rozhodli zakupiť za účelom zariadenia novostavby. Na internet sme stavili pretože máme malé dieťa a je komplikované behať po obchodoch s malým dieťaťom. Našli sme Vás cez internet. Predstava o sedačke bola splnená maximalisticky. Určite by som Vás odporúčala známym. Rozhodli sme sa pre Vás lebo ste slovenský výrobca. Maximálna ochota, promptnosť a príjemná komunikácia. S dodaním tovaru sme boli veľmi spokojní.
.
.
.

~ Martina, Brvnište

1_web2_web3_web Potrebovali sme sedačku, ale rozmery sedačiek nám ani v jednej predajni nevyhovovali, tak sme sa rozhodli pre sedačku na mieru. Sedačka je vyrobená naozaj na mieru. Po štyroch mesiacoch zatiaľ žiadne sklamanie. Naša predstava o sedačke bola splnená. Príkladom je posilnenie jednotlivých častí konštrukcie, ktoré nemalo vplyv na cenu. Ďalšia spolupráca v budúcnosti nie je vylúčená. Ďakujeme.

~ Zoltán, Fiľakovo

IMG_8295_webIMG_8296_web Chceli sme vymeniť starú sedačku, ktorú sme mali ešte od rodičov ako pomoc pri zariaďovaní vlastného bývania. Pretože nič čo bolo dostupné v kamenných obchodoch nevyhovovalo našim požiadavkám tak sme sa rozhodli pre internet.Náhodou sme Vás našli na internete, keď sme hľadali niekoho, kto vyrába sedačky na mieru a nie je veľmi vzdialený od nášho bydliska. Sedačka predčila naše očakávanie, sme veľmi spokojní. Odporúčali sme Vás našim známym a priateľom. Rozhodli sme sa pre Vás , pretože ste boli jediný, ktorý hľadal riešenie a snažil sa pomôcť pri našom probléme s vynesením po úzkom schodisku v dome. Prístup: veľmi milý, ochotný, všetko sa dá, nie je s ničím problém, sedačka vyrobená na cm podľa požiadaviek. Niet čo dodať veľká spokojnosť. Z dodaním sme boli spokojní , vzhľadom na problém s vynesením na druhé podlažie rodinného domu. Sedačka bola navrhnutá tak, aby sa dala vyniesť a jej poskladanie na mieste bola rýchlovka.Ešte raz sa chceme pekne poďakovať za pomoc, sedačku milujeme a každá návšteva ju chváli a obdivuje.

~ Darinka Č., Záhradné

facko_web V obchodoch sme nenašli nič, čo by vyhovovalo našej predstave čo sa týka rozmerov. Našli sme Vás na Internete. Sedačka dokonale spĺňa naše predstavy na tvar, kvalitu aj farbu poťahu. Po týždni používania je príliš skoro na definitívne stanovisko. Zatiaľ je všetko v poriadku.
.
.
.
.

~ Martin, Košice

suhajda Sedačku sme dlho hľadali po obchodoch a na internete. Keďže sme chceli hlavne kvalitnú, ktorá aj niečo vydrží, rozhodli sme sa pre slovenskú výrobu. Napriek tomu, že bývame neďaleko, o Vašich sedačkách na mieru sme sa dozvedeli až z internetu. Hneď sa nám zapáčila sedačka Cosmopolis. Presne takýto typ sme si predstavovali. Veľkou výhodou je, že sme si všetko mohli vyskladať podľa vlastných predstáv: rozmery, materiál, úložné priestory, lôžko na spanie a hlavové opierky, ktoré sme si ešte dali dodatočne dorobiť. Cena sedačky zodpovedá kvalitnej práci. Doručenie zadarmo je bonusom. Zatiaľ z našej strany veľká spokojnosť a určite Vás odporučíme ďalej.
.

~ Radoslav z Rakovca nad Ondavou

FullSizeRender(1)_webFullSizeRender(2)_webFullSizeRender(3)_web Pre sedačky na mieru sme sa rozhodli z dôvodu zriadenia kaviarne, kde nákup v kamennom obchode nebol možný nakoľko šlo o väčší počet sedačiek, ktoré mali zapadnúť do priestoru. S konzultáciou sme boli spokojní. Sedačky sme si vyskladali podľa seba od farieb až po tvar a po dokončení nám ich zložili priamo v priestoroch kaviarne. Cena zodpovedá kvalite.

~ Kaviareň Vranov nad Topľou

IMG_20151115_074832_web V ponuke obchodov sme nenašli nič, čo by vyhovovalo našej predstave čo sa týka rozmerov, vzhľadu a výberu látok. Firmu sme našli na internete. Pohovka je nádherná, presne podľa našich predstáv. Komunikácia a dodanie bez problémov. Ďakujeme.
.
.
.
.

~ Veronika, Pezinok

DSC_0200_web O Vás som sa dozvedela z Vašej internetovej stránky. Po telefonickom kontakte a návšteve zamestnanca firmy u nás doma sme sa oboznámili s podmienkami výroby a dodacou lehotou sedačky. Dodacia lehota bola výrazne skrátená, čím nás firma veľmi milo prekvapila. Sedačka bola dodaná podľa dohody. So sedačkou som spokojná a túto firmu vrelo odporúčam.
.
.
.

~ Marta S., Vranov nad Topľou

sedacky-u-zakaznikov46 Pre sedačku na mieru sme sa rozhodli z dôvodu, že sme nič podobné v žiadnom kamennom obchode v našom regióne nenašli. Firma hneď na prvý pohlaď pôsobí veľmi serióznym dojmom o čom svedčí najme ich prístup a ústretovosť voči zákazníkovi pri konzultáciách pred výrobou. Záloha sa vopred neplatí, čo nás len utvrdilo v tom, že si zakladajú na kvalite a precíznosti. Sedačku nám zložili priamo v byte a keď sme sa rozhodli o jej rozšírenie (dodatočný kus sedáka), bez problémov nám opäť vyšli v ústrety. Cena zodpovedá kvalite. Zatiaľ veľká spokojnosť.
.
.

~ Matúš z Vranova

sedacka-do-vstupenj-haly-web Moje predstavy o sedačke nespĺňali žiadne obchody s nábytkom, preto som sa rozhodol pre Vašu firmu Sedačky na mieru. Na Vás som mal kontakt od môjho kamaráta. Predstava o sedačke bola na 100% splnená. Páčilo sa mi, že som si celú sedačku mohol v podstate vyskladať sam podla svojich predstav,od farby až po tovar. Firma ukázala precíznosť, flexibilitu, a hlavne mam doma kvality slovensky výrobok. S prístupom a dodávkou sedačky som bol veľmi spokojní a ochotne ste mi ukázali vzorky látok ich kvalitu a praktickosť na poťah, poradili ste mi pri technickom návrhu sedačky, určite Vás odporučím aj ďalej.
.

~ Rastislav, Kapušany Pri Prešove

sedacka_web So sedačkou sme spokojní. Je veľmi pekná a pohodlná. Samozrejme, že pri deťoch sme už otestovali aj čistenie materiálu, ktorý je veľmi ľahko udržiavateľný. Je presne taká, akú sme potrebovali :). Ďakujeme.
.
.
.
.
.

~ Martina z Bratislavy

SAM_4289_web Už v roku 2014 sme si objednali rohovú sedačku v nemenovanom ochodnom centre, na ktorú sme čakali štyri mesiace. Dodacia lehota však bola 6-7 týždňov. Z tohto dôvodu sme objednávku zrušili a hľadali iného výrobcu sedačiek. Na návšteve u nášho syna sa nám zapáčila sedačka, ktorá vyhovovala aj naším požiadavkam. Sedačka bola vyrobená u vás.Keďže bývame neďaleko tohto výrobcu, išli sme sa osobne k nemu pozrieť a sedaciu súpravu sme hneď objednali. Sme s ňou spokojní.
.
.

~ Angela Z., Vranov

12083871_1009179249133973_776274033_n S kúpou bytu v pôvodnom stave sme spolu s jeho rekonštrukciou riešili aj kúpu novej sedačky. Oslovili sme vás aj na základe spokojnosti s výrobou predošlej sedačky. Tá očarila nového majiteľa bytu natoľko, že ju od nás odkúpil. Oceňujeme naozaj široký výber materiálu, farebných variácií, dobrú komunikáciu v celom procese a v neposlednej rade dovoz zadarmo. Sme spokojní, sedačka splnila naše predstavy a stala sa dominantou našej obývačky. Rozmermi i dizajnom celkovo zapadla do moderne zrekonštruovaného interiéru. Sedačka bola navrhnutá aj s ohľadmi na naše úzke schodište a otvor vstupných dverí. Jej zloženie na mieste bolo jednoduché. Ešte raz sa chceme pekne poďakovať za pomoc pri výbere a rozhodovaní, zo sedačky sa tešíme a aj naše návštevy si hneď získa. Odporúčame ďalej.

~ Iveta z Prešova

DSC_1152_web Potrebovali sme sedačku do nového domu. Nakoľko nám rozmery sedačiek v predajniach nevyhovovali, rozhodli sme sa pre sedačku na mieru. Zaujal nás široký výber materiálov. Sedačka splnila naše očakávania, ďakujeme…
.
.
.
.
.

~ Daniela P., Čaklov

DSC_3256_web Prišiel čas, že sme potrebovali vymeniť kuchynskú linku. Naša kuchyňa je spojená so sedacím kútom, kde sme potrebovali vymeniť aj sedaciu súpravu. Práve majster, ktorý nám robil kuchynskú linku, nám odporučil Vás. Keďže nebývame ďaleko, išli sme na tvar miesta. Pri prvej návšteve sme sa hneď rozhodli, že si sedaciu súpravu na mieru dáme urobiť Vám. Sme veľmi spokojní s kvalitou práce i  s kvalitou poťahovej látky, no s celou sedacou súpravou. Ak niekto bude potrebovať sedaciu súpravu na mieru, odporučíme mu práve Vás. Nech sa Vám darí, prajeme veľa spokojných zákazníkov.
.

~ Helena B., Soľ

„Každý potrebuje sedačku do obývačky, ale naše predstavy o sedačke nespĺňali žiadne obchody s nábytkom, preto sme sa rozhodli pre Vás. Sedačka, ktorú sme my potrebovali, je totiž nielen veľká, ale má aj atypické rozmery. Ako som už spomínal, reálne dostupné obchody s nábytkom, ktoré sme vedeli osobne navštíviť nemali sedačky, ktoré by spĺňali naše predstavy. Na Vás sme mali kontakt od známeho. Predstava o sedačke bola na 100 % splnena. Odporučil by som Vás známym a priateľom. Mali sme informácie, že Vy nám určite zhotovíte sedačku aj veľkú, aj atypickú, proste presne tak ako chceme, a to v iných obchodoch nie je možné. Páčilo sa nám, že sme si celú sedačku mohli v podstate vyskladať sami, od farby až po tvar. Spokojní sme určite boli, len dodacia doba sa trochu predĺžila, ale výsledok bol OK. S tovarom sme boli spokojní, akurát bola dlhšia čakacia doba o 3 týždne ako nám bolo sľúbené. Sme spokojní s Vašou prácou a určite Vás odporučíme aj ďalej.“

~ Zoltán S. Košice

sedacky-u-zakaznikov12 „Doteraz sme nejako nábytok neriešili, no s kúpou nového bytu sme potrebovali aj zariadenie a hlavne dobrú sedačku. Internet bola naša posledná šanca. V prvom rade sme hľadali v obchodoch, ale keď sme nenašli to čo sme chceli, začali sme hľadať na internete. Naša požiadavka bola atypická kvôli rozmeru sedačky a preto sme hľadali sedačku na mieru a našli sme. Vo vyhľadávači na internete. Naša predstava bola nielenže splnená, ale presiahla všetky očakávania. Naozaj sme nevedeli nájsť sedačku, ktorá by mala tvar, farbu a rozmer podľa našich predstáv. Táto je úplne NA MIERU, maximálna spokojnosť. Určite by som Vás odporučila známym. Sedačku sme hľadali asi vo všetkých možných obchodoch. Nakoľko nás nepustili rozmery a nikde sme nič nenašli, rozhodli sme sa dať si sedačku vyrobiť na mieru. Teraz máme sedačku, ktorá je originálna a jedinečná. Takúto nemá nikto. Má tvar, farbu a rozmer iba pre našu obývačku. S prístupom som bola spokojná. Či už sme komunikovali mailom, telefonicky alebo osobne. S dodaním bolo všetko v poriadku.“

~Tamara K. Košice

sedacky-u-zakaznikov3 „Rozhodli sme sa vymeniť starú sedačku. Stavili sme na internet, pretože nám nevyhovovali rozmery hotových sedačiek v predajniach. Išli sme k Vám cez odporúčanie známych. Predstava o sedačke bola splnená na 89 percent. Vyrobili ste troška vačši otoman, ale na druhú stranu to muselo tak byť konštrukčne, ale aspoň máme väčši priestor na oddych. Odporúčil by som Vás svojim známym. Rozhodli sme sa pre Vás hlavne kvôli zhotoveniu sedačky podľa vlastných rozmerov. S prístupom a dodávkou sedačky sme boli veľmi spokojní.“
.
.

~Peter T. Michalovce.

„Pre sedačku od Vás sme sa rozhodli preto, lebo sme chceli využiť optimálne priestor v byte. Pre časovú úsporu sme stavili na internet. Pre sedačku od Vás sme sa rozhodli na základe referencií. Remeselná práca splnila naše očakávania. Odporučila by som pri návrhu sedačky na mieru ponúknuť zákazníkovi služby odborníka dizajnéra – pre optimálne rozvrhnutie proporcií. Odporučila som Vás svojim známym a priateľom. S pristupom a dodaním tovaru sme boli spokojní.“

~ Beata D. Košice

„Stará sedačka už doslúžila, mali sme predstavu o novej koženej sedačke, ktorá však musela byť robená na mieru, nakoľko v obchodoch sme požadovaný rozmer nemohli zohnať. Zatiaľ mám s internetom dobré skúsenosti. Doporučila mi vašu stránku moja nevesta. Zaujalo ma, že robíte sedačky na mieru, široký výber materiálu, možnosť zaslania vzorkovníka, dobrá komunikácia a v neposlednej rade dovoz zadarmo, nakoľko naše mesto je na druhej strane republiky. Sme spokojní, sedačka splnila naše predstavy. Odporučila som Vás už svojim známym. Rozhodla som sa pre Vás na základe referencií a dobrej ceny. Bola som spokojná s prístupom a dodaním tovaru.“

~ Jana zo Skalice

„Potrebovala som novú sedačku. Stavila som na internet, lebo je to pohodlné a rýchle. Tento web som našla cez vyhľadávač Google – www.google.sk. Väčšina predajcov má štandardné rozmery alebo „pevné“. – bez možnosti toľkých možných variácií vrámci jedného modelu. Buď mi nevyhovovali rozmery a keď mi rozmery vyhovovali, tak zase mi nevyhovoval tvar sedačky. Preto som bola nadšená, keď som našla na internete stránku, na ktorej je možné si dať vyrobiť sedačku na mieru. Mohla som si vybrať tvar (vzhľad) aj veľkosť sedačky. Takto som mala sedačku podľa svojich predstáv. Moja predstava o sedačke bola splnená. Určite by som to odporučila aj svojim známym a priateľom. Taktiež som bola veľmi spokojná s prístupom a dodaním tovaru.“

~ Katarína, Lehota pri Nitre

„Rekonštruovali sme byt, a to úplne od základu, takže všetok starý nábytok išiel preč. Pochodila som obchody v mojom okolí, ale nikde som nenašla to, čo by sa mi páčilo, zodpovedalo veľkosti, farbe, dizajnu. Tak som skúsila hľadať na internete. Túto stránku som našla náhodou pri surfovaní po odkazoch na heslo „sedačka“ vo vyhľadávači Google na stránke www.google.sk. Z množstva mojich nápadov, ktoré som mala, som si vybrala takú sedačku, ktorá sa najviac približovala mojim predstavám. Chcela som uskutočniť ešte nejaké zmeny. Tu som však narazila na problém. Ten, kto sedačku ponúkal, nebol ochotný zmeny urobiť. Tu mi bez problémov splnili moje želanie, dokonca mi poradili pri riešení detailov. Odporučila by som to každému. Keď sa ma niekto spýta, či neviem, kde by sa dala zohnať sedačka, poskytnem kontakt na Vás. Rozhodla som sa pre sedačku na mieru, pretože mi vyšli v ústrety a splnili moje predstavy o sedačke. S prístupom som bola spokojná, ochotne mi poslali vzorky látok na poťah, poradili mi pri technickom riešení sedačky. Dodacia lehota sa síce trochu predĺžila, ale napokon všetko dobre dopadlo.“

~ Zuzana K., Dubnica nad Váhom.

„Keďže som sa presťahovala do podnájmu a obývačku som si musela dozariaďovať sama, tak som potrebovala sedačku. Som vyťažená osoba a nemám čas, a taktiež nerada chodím po obchodoch obzerať, čo kde majú. Známy mi odporučil Vašu stránku. So sedačkou som nadmieru spokojná. Vyzerá úžasne a taktiež je veľmi pohodlná. Určite by som Vás odporučila známym. Ste cenovo dostupní a kvalitnú prácu som videla u známych. Bola som a som spokojná. Vyhoveli ste všetkým mojim požiadavkám. S dodaním tovaru som bola veľmi spokojná. Sedačka bola dovezená po dohode a vtedy ak som bola doma. Cena a kvalita Vašej práce zodpovedajú mojim vysokým nárokom, keďže sedačka mojich predstáv nebola doteraz vyrobená.“

~ Mária B., Košice.

„Prišiel čas na zmenu. Moja predstava o sedacej súprave sa nezhodovala s ponukou v okolitých predajniach. Nakupujem cez internet už 7 rokov a som spokojná so službami firiem , ktoré touto cestou riešia odbyt svojho tovaru. Hľadala som spoločnosť, ktorá by dokázala urobiť sedačku podľa mojich predstav. Vašu stránku som našla cez vyhľadávač www.google.sk a z množstva firiem , ktoré tam ponúkali svoje služby ma oslovila práve Vaša spoločnosť. Sedacia súprava sa mi veľmi páči a som s ňou spokojná aj po úžitkovej stránke. Úplne splnila moje predstavy o sedacej súprave, ktorú som si vymyslela, ma byť v mojom interiéri a dopĺňať ho po všetkých stránkach. Práca Vašej spoločnosti je vysokohodnotná a myslím, že vraví za všetko. Bude mi potešením odporučiť Vašu spoločnosť svojim známym pri ich rozhodovaní o kúpe novej sedacej súpravy. Vaša stránka ma veľmi oslovila a pozitívne vtiahla do myšlienky nehľadať ďalej, ale mať to po čom tužím a vymyslieť si vlastnú predstavu a nechať odborníkom ju zrealizovať. Komunikácia bola veľmi milá a ochotná. Zákazník ocení každú informáciu o procese výroby tejto časti nábytku obydlia , s ktorou trávime väčšinu času svojho života, pohodlia a relaxu. Dodanie tovaru prebiehalo v poriadku. Keďže naša sedacia súprava prišla rozložená a skladala sa až na mieste, boli všetky činnosti s tým spojené vykonané na odbornej úrovni. Bola som veľmi komplikovaným zákazníkom náročnosť mojej požiadavky bola zložitá. Čo však môžem povedať je, že práca tejto spoločnosti bola odvedená na vysoko profesionálnej a odbornej úrovni a to aj po všetkých mojich zložitých požiadavkách a zmenách. Nádherná sedacia súprava splnila všetky moje očakávania. Držím palce tejto spoločnosti v ich ďalšej práci a odporúčam všetkým, ktorí sa na tejto stránke zastavili a rozmýšľajú o tejto možnosti, aby nestrácali čas a využili tieto možnosti.“

~ Slávka A., Prešov.