načítava sa

PopisRozmeryVideoMateriályMoje kreslo

Kreslo Amsterdam

Pri pohľade na tento druh kresla je zrejmé, kde ho možno zaradiť. Najčastejšie je súčasťou vybavenia moderných domácností. Preferujú ho mladí ľudia. Tí skôr narodení majú v pamäti holandský nábytok, ktorý možno bol z Amsterdamu, ale svojim štýlom sa zaraďoval do inej kategórie. Zariaďovali sa ním vidiecke chalupy, ale aj mestské domy, ktoré si už niečo „pamätali“. Táto „fotelka“ pomenovaná podľa holandského hlavného mesta je z iného súdka a vyznačuje sa pomerne dlhým sedadlom a nižším operadlom. Široké a pevné drevené nohy dopĺňajú jeho celkový vzhľad. V byte ho môžete uložiť kdekoľvek.

kreslo amsterdam

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

kreslo amsterdam

Úložný priestor

V kresle môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo