načítava sa

PopisRozmeryVideoMateriályMoje kreslo

Kreslo Cambridge

Dobové kreslo Cambridge na prvý pohľad zaujme ľudí milujúcich históriu a svoje domy či byty zariaďujú v tomto štýle. Neznamená to nasťahovať do interiéru staré storočné kusy, ale historický nábytok v štýle, ktorý Vám je blízky a cítite sa v tomto prostredí spokojne. Kreslo, ktoré Vám ponúkame spĺňa tieto atribúty. Ak by ste ho zaradili do osemnásteho storočia, mali by ste pravdu, ale patrí tam len svojim dizajnom. Vyrobené je totiž zo súčasných kvalitných materiálov od rámu až po čalúnenie. Poskytuje pohodlné sedenie a relax pre domácich a hostí. Je dostatočne široké pre dospelého spolu s dieťaťom. Kombináciou kresla a pohovky Cambridge vytvoríte súpravu, ktorá bude ozdobou Vášho bytu.

kreslo cambridge

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

kreslo cambridge

Úložný priestor

V kresle môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo