načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoje kreslo

Kreslo Canaro

Tento typ kresla nevidíte každý deň. Na prvý pohľad zaujme svojim tvarom a možno rozmýšľate nad tým, ako by vynikalo vo vašom byte. Nemusí byť totiž súčasťou žiadnej súpravy. Ako solitér vytvára dojem jedinečnosti. Tehlovočervená farba efekt ešte zvyšuje. Strieborné štýlové nožičky akosi patria k modernému dizajnu. Z praktického hľadiska je vhodné do rodiny s malými deťmi lebo práve oni majú radi vyššie a uzavreté priestory. Cítia sa v nich smelo a neohrozene. Z pohľadu rodiča je to bezpečné miesto. Poťahová látka je odolná voči znečisteniu, čo je v detskom prostredí veľmi dôležité. Pozitívom je tiež možnosť zabudovania úložného priestoru v kresle.

kreslo canaro

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

kreslo canaro

Úložný priestor

V kresle môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo