načítava sa

PopisRozmeryVideoMateriályMoje kreslo

Kreslo Dublin

Dublin je typ kresla, ktorý nevidíte každý deň. Dizajn je neobyčajný, ale zaujímavý. Nie je to futuristický nápad dizajnéra, ale akýsi pokus o hojdacie kreslo na pevných nohách. Nevšedný je aj smer potenciálneho hojdania – zľava doprava. Túto možnosť zastaví až pohľad na pomerne masívne drevené nohy. Tesne nad nimi umiestnená lišta vystupuje až ku podrúčkam. Je ozdobným prvkom tohto kresla. V línii s lištou sú tvarované aj opierky na ruky. Vyššie operadlo tesne nalieha na sedadlo. Dublin neprišiel z Írska, ale môžete si ho kúpiť na Slovensku. Dobre sa cíti ak má spoločníka v podobe ďalšieho kresla alebo pohovky. Osloví ľudí s vycibreným vkusom a ľahkým nadhľadom na štýl bývania. Vhodné je do väčšieho interiéru s peknými bytovými doplnkami. Dublin môžeme vyrobiť aj ako rohovú sedačku alebo sedačku v tvare U.

Kreslo Dublin

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Kreslo Dublin

Úložný priestor

V kresle môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo