načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoje kreslo

Kreslo Lagora

Kreslo je spoločníkom pohoviek, sedačiek alebo taburetov. Niekedy býva osamotené, ale častejšie má dvojičku. Záleží na celkovom usporiadaní interiéru. Dve kreslá sú vhodné k pohovke alebo kratšej sedacej súprave. Lagora je jedným z tých, ktoré sa dobre cítia vo dvojici. Masívne vyzerajúci fotel poskytuje pohodlie a relax každej vekovej kategórii, dokonca aj tej, ktorá nevie skoro nič o kreslách. Charakteristickým znakom tohto kresla sú totiž vysoké bočné operadlá, poskytujúce bezpečie aj celkom maličkým deťom. Všetky miery sú však relatívne a zmeníme ich podľa Vášho priania, takisto zabudujeme aj úložný priestor. Hranatý tvar dovoľuje umiestniť kreslo kdekoľvek a vyplniť tak hluché miesto. Preto riešenie na mieru je to najlepšie.

kreslo lagora

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

kreslo lagora

Úložný priestor

V kresle môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo