načítava sa

PopisRozmeryVideoMateriályMoje kreslo

Kreslo Maranello

Maranello možno charakterizovať ako kreslo pre moderných a úspešných ľudí. Nemá nič spoločné s klasikou a preto je vhodné skôr pre ľudí s avantgardnými názormi. Vychádzame v ústrety zákazníkom milujúcim inovácie. Môžu to byť mladšie vekové kategórie, ale aj staršie, ktoré sa neriadia tradíciou. Vhodné je do moderných domácností a do biznis centier. Farbu je potrebné vybrať podľa umiestnenia. Konštrukcia kresla je kovová, v spodnej časti sú pomerne vysoké nábytkové nohy. Široké operadlo plynulo prechádza do opierok na ruky. Molitanová výplň je mohutná a umožňuje pohodlné sedenie. Priestor pod kreslom je možné vysávať alebo inak čistiť. Poťah môže byť akýkoľvek, ale kožené prevedenie mu dodáva punc jedinečnosti.

Kreslo Maranello

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Kreslo Maranello

Úložný priestor

V kresle môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo