načítava sa

PopisRozmeryVideoMateriályMoje kreslo

Kreslo Putten

Pohľad na toto kreslo vyvoláva pocit presnej stolárskej a čalúnickej práce. Operadlo má totiž precízne zárezy, aby sadlo na hranaté podrúčky, opierky na ruku. Dominantné sú hranaté, ale nie príliš ostré tvary. Putten pôsobí úhľadným dojmom, nič neprekáža ľudskému oku, naopak je ako dômyselne zložená skladačka. Žiadna časť nechýba, ale ani nie je naviac. Výrazné sú vyššie a masívne nábytkové nohy v oku lahodiacej farbe. Svojim dizajnom patrí skôr ku zlatej klasike, ale ak ho dáte do spoločnosti moderného nábytku, neurobíte chybu. Vyrobíme vám ho na mieru, aby presne sadlo do určeného priestoru.

kreslo putten

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

kreslo putten

Úložný priestor

V kresle môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo