načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoje kreslo

Kreslo Sella

Mäkučké čalúnené kreslo Sella priamo volá posadiť sa a relaxovať. Vypnúť po celodennom strese a venovať sa rodine, deťom, priateľom a sebe. Túto funkciu spĺňa na sto percent. Je to však aj sedací nábytok, ktorý pohladí Vaše zmysly. Kombinácia dreva a kože je optimálna, ale ak máte problém akceptovať kožené výrobky, kľudne si zvoľte iný typ poťahu. Vytvoríte inú Sellu, ale bude presne podľa Vašej predstavy. A o to nám ide. Kreslo je vyrobené s ohľadom na pohodlie a komfort zákazníka. Tomu podriaďujeme všetky pracovné postupy. Ak Vás na novej fotelke, ktorú kúpite v obchode niečo tlačí, zrejme sa niekde stala chyba. Sedací nábytok na mieru je takmer dokonalé riešenie.

Kreslo Sella

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Kreslo Sella

Úložný priestor

V kresle môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo