načítava sa

PopisRozmeryMateriályMoja leňoška

Leňoška Linz

Pri pohľade na tento druh sedenia si možno myslíte, že je to posledná vec, ktorú potrebujete. Veď pohodlne sedieť a oddýchnuť si môžete na hocičom. Nie je to celkom pravda. Leňoška je svojim tvarom a konštrukciou prispôsobená ľudskému telu a dovoľuje mu absolútne uvoľnenie svalov. Je totiž optimálnym a luxusným sedadlom pre chrbticu. Pohodlné operadlo a najmä dlhá ohnutá sedacia časť spôsobuje, že nohy „visia“. Svojim názvom vyvoláva dojem ničnerobenia. Nie je určená lenivcom, skôr naopak. Jej funkciu oceníte najmä po náročnom dni plnom pracovných povinností a možno aj tých stresujúcich.

Leňoška Linz

Základné rozmery

Všetky rozmery je možné upraviť na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Leňoška Linz

Úložný priestor

V leňoške môže byť zabudovaný úložný priestor podľa požiadaviek zákazníka.

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo