načítava sa

PopisRozmeryVideoAtypyMateriályMoja pohovka

Pohovka Amsterdam

Pohovka Amsterdam je klasická trojlavica. Vytvára pocit veľkého priestoru a ponúka komfortné sedenie. Sedadlo má hĺbku 60 cm. Tá sa dá samozrejme meniť podľa Vašich individuálnych potrieb. Mladí ľudia veľmi často sedávajú na týchto typoch pohoviek v polohe indiánskeho sedu. Základom je moderný dizajn a jednoduchá konštrukcia, ktorá ponúka veľmi širokú variabilitu. Pohovka môže cez deň slúžiť na sedenie a večer z nej môže byť kvalitná posteľ. Po vytiahnutí sedáku nájdete veľký úložný priestor. Na výplň sedacej súpravy používame kvalitné molitany a kostra je vyrobená z kvalitného slovenského dreva. V spodnej časti sú nábytkové nohy, ktorých odtieň si vyberiete sami. Každý parameter pohovky je možné upraviť na mieru. Vzor a farbu poťahového materiálu prispôsobte Vášmu interiéru.

Štýlová rozkladacia pohovka Amsterdam s miestom na spanie

Základné rozmery

Pohovka Amsterdam má takéto rozmery. Šírka pohovky 240 cm. Hĺbka pohovky 85 cm. Výška područky 60 cm. Výška pohovky 85 cm. Výška sedenia 45 cm. Hĺbka sedu 60 cm. Všetky uvedené rozmery je možné upraviť na mieru.

Štýlová rozkladacia pohovka Amsterdam s miestom na spanie

Miesto na spanie

Rozmer plochy na spanie je 145 x 200 cm. Úpravou rozmerov je možné danú plochu zväčšiť alebo zmenšiť. Pohovka má v spodnej časti namontované nábytkové nohy. Ich odtieň je možné upraviť na mieru.

Štýlová rozkladacia pohovka Amsterdam s miestom na spanie

Úložný priestor

V pohovke sa môže nachádzať aj úložný priestor na želanie zákazníka.

click_here

Amsterdam Atyp 1

Pohovka Amsterdam atyp 1

Amsterdam Atyp 2

Pohovka Amsterdam atyp 2

Vzorkovníky

Na naše produkty ponúkame rôzne poťahové látky a nohy podľa vášho výberu. Ponúkame látkové, koženkové, ako aj kožené poťahy na naše sedačky, postele alebo stoličky. Neváhajte vyberať z našej širokej ponuky.

Vzorkovník látok

vzorkovnik latok

Vzorkovník koží

vzorkovnik kozi

Vzorkovník drevených častí

vzorkovnik drevenych casti

Vzorkovník nábytkových nôh

vzorkovnik noh

Máte vlastnú predstavu?

Máte vlastný náčrt či kompletný návrh vlastnej predstavy? Pošlite nám ho a my Vám po spoločnej konzultácii vyrobíme nábytok presne podľa Vašich predstáv! Priložte Váš projekt vo formáte .jpg, .gif, .png, .psd, či spakované .zip alebo .rar (súbor by nemal byť väčší ako 15 MB).

  • Kontaktné údaje

  • Popis projektu

  • Natiahnite súbory sem alebo